Prijava

па имбецили су

Мартин је тако ваби у књигама.

Nego, mene muči ovo: Gde je Duh, jezovuk Snežnog? Da li sam propustila njegovu misterioznu smrt?

nemaju para za CGI a nije bitan toliko kao zmajevi, u sustini ubio ga je budzet

Verovatno je ostao u Zimovrelu, nije za njega putovanje brodom. Pa nije on zmaj

sta pricas, duh uvek prati dzona

zato i jeste jebeni duh

Pa ako je duh nije senka

ma uvek ga je pratio i generalno starkovi najebu (sem arje) kada ih odvoje na bilo koji nacin od vukova, dzon je to provalio kad su ga izbusili kao korito

Ma gde ga je pratio, pa dok je bio severno od zida, skoro sve vreme su bili odvojeni. Više je Duh bio pored Sema nego pored njega.

A stvarno ga se ne sećam ni iz jedne scene iz ove sezone.

tu je duh, predlažem da malo pažljivije gledate seriju ;)

duha prevoze brodom

Stavite texture i shadows na high

Debeli gmaz čeka da umre pa da izbace knjigu. Zaboravio sam sve čekajući. A serija ode ispred knjige, bem ti sve.
A ko da je juče pala glava Neda Starka.

Kad smo kod Hold the door, šta mislite da nije Bren kriv za još nečiju frazu koja je otišla na ripit? Da dam hint, lik koji to govori bi mogao da se zove Brndol.

Ja sam proveo dva minuta u pokušaju da provalim na šta ciljaš, ali stvarno nmg. I ovih deset teorija koje ste istovarili u zadnje tri strane su mi unele veliku količinu nelagode i tenzije. Ja samo želim da skinem sa torenta novu epizodu kad izađe, pogledam je i zaboravim i mučno mi je da se trošim pamteći svaki sitan detalj i povezujući ga sa nasumičnom scenom iz druge sezone, zahteva previše mentalnih resursa, a svakako ću na kraju sezone dobiti svoje odgovore. Ali probao sam da pogodim. :(

U glavu ludog kralja burn them all

bren bi u csu bio spektator :D