Prijava

Jebote sunce, šta leti onda na početku evo četvrte epizode? Kurac Džona Snoua?
Tri zmaja lete oko zamka, este li ćoravi vi?

Ne lete, od početka su dva u vazduhu, a trećeg brodom prevoze, i u knjigama je opisano da se ovom krila nisu razvila kako treba

Pa voze ga u brodu neokaljanih i to dole gde veslaju oni mučenici

Dobro to je tvoje mišljenje samo, jednog voze u čamcu.

Koliko neki ljudi ne mogu da poštuju i tuđa viđenja, strašno

To je greška za bau bau filmske greške ali ovo je serija pa ne može tamo kapiraš ;)))

To je od jednog zmaja senka iz prošlih vremena

Tom trećem zmaju je sad povređena noga pa je morao na silu da leti sa kljakavim krilima jer nije mogao da stoji na brodu inače ga voze na brodu

Čekajte bre, koliko nogu ima senka

...as time went by, Daenerys noticed that Drogon and Viserion could fly very easily, but Rhaegal's wings were somewhat poorly developed, so he could not spread them like his brothers. One wing was bigger than other, so he would always fall down when he tried to fly. After some time and many attempts, Daenerys concluded that Rhaegal cannot fly, that he is more like a big worm, still very powerful, but only dangerous when on land. She ordered her men to build a special ship for him, with a huge cabin beneath the deck so he could travel overseas...

A Storm of Swords, G.R.R.Martin

Ovako je u knjigama, e sad ne znam jesu li u seriji nešto menjali...

brate od oluje maceva do plesa zmajeva ima mnogo desavanja, mogao je i kurac umesto krila da mu izraste

A ja sam sve vreme mislio da je Viserion taj nezmaj sa zakržljalim krilima što ga prevoze u brodu. Šta mislite ko će da jaše tog nesrećnika po zemlji?

Aaaa ispod palube ga voze? Ja sam zamisljao onako kao heliodrom neki na palubi da ima pa bleji tamo i razgleda okolo.

Nisam citao knjigu jbg, a u seriji taj detalj transporta zmaja nije prikazan ako se ne varam...

Preterujete sad jbg

Mada me je pahuljin tata nasmejao

dzoni auditore
Šta mislite o teoriji da je Bran ustvari Night King?

rekoh već kljič je u brošu koji nosi Noćni kralj

http://gameoflaughs.com/wp-content/uploads/2016/03/nights-king-game-of-thrones.jpg

Nego, mene muči ovo: Gde je Duh, jezovuk Snežnog? Da li sam propustila njegovu misterioznu smrt?

A mene zanima zasto retardi po jutjubovima degeneris zovu deni? Je l to neka fora iz knjige, ili su toliki imbecili da su poceli da joj tepaju?