Dž.R.R. Martin - Pesma leda i vatra + Igra prestola (puno opakih spojlera)

  1. Dzenina pesma je takvo proseravanje, net vristi od sajtova koji odjednom vide ljutu simboliku u dzeninoj pesmici i nalaze leakove u tome za ep 3 i celu sezonu u globalu. Iskr mi ide na kurac to i voleo bih da sve bude suprotno od dzeni. sansa ostaje ziva do kraja i sve ce ih izjebati, ukljucujuci snenzog, pazite sta sam reko

  2. Na stranu sve, ali šta bi sa najavljivanom dužinom trajanja epizoda? Kao, kasni se al to je zato što epizode traju po sat ipo... Ove dvije krateži obični.

  3. Winterfell – 54 mins
    A Knight of the Seven Kingdoms – 58 mins
    Episode three – 82 minutes
    Episode four – 78 minutes
    Episode five – 79 minutes
    Episode six – 79 minutes

  4. ako sansa zauzme tron onda je poruka jasna,moras da budes jadnik koji u glavi ima samo jednu stvar - da ostvari svoj cilj da bi posle mogao da se kurci pred drugima kako je uspeo.nista pod suncem nije vazno sem fotelje.to je u zadnje vreme najpopularnija maksima pa me stvarno ne bi cudilo da se tako zavrsi serija

  5. Sandor gine, nemrtva braća se biju negdje u zadnjoj epizodi.

  6. ne deluje mi da ce zauzeti tron al tipa ako ostane da andali dobiju mrtve, mislim da ce sever ostati njen u smislu nepotcinjen tronu ako tron prezivi razaranje uopste

  7. Previše pretendenata na presto ima i svi oni na njega imaju pravo. Čak i da pobijede zombije poklaće se između sebe da bi upravo oni bili ti koji su pobijedili vražju Sersei. Tako da će ili ona ostati kraljica ili onaj nezainteresovani kovač, vanbračni sin Serseinog bivšeg muža koji je bio kralj. Možda i on baš postane kralj uz pomoć Arjinih nindža sposobnosti. Mada mi je nebitno ko će sjesti na tron, samo neka se izmakljaju dobro sa white walkerima pa ko god pobijedi.

  8. уу каква битка јебенти, напокон занимљива епизода

  9. приметио сам да имају два режисера, један за досадне, други за узбудљиве епизоде

  10. Супер је била битка, само су га на крају смутили... Све оно што је било најбитније скували у два минута, и на крају имаш неки осећај ускраћености. Све што си нешто негде очекивао, нема га.

    И не капирам који мој више са Бреном (Брена, хе хе, асам вицкаст). Има те неке све могуће супермоћи, а целу епизоду кулирао, варгово се у јато врана и посматрао битку из птичје перспективе, тотално бескористан био сем што је био мамац. И Мелисандра исто. Све си очекивао саће да баца неке ватрене кугле ил шта већ, она запалила ватру двапут и јебе јој се што погибе онолки свет.

  11. REMZI BIOO NAJZAJEBANIJI NEGATIVAC
    NOĆNI KRALJ JE PIČKA
    VRATI SE REMZI SVE TI JE OPROŠTENO

  12. очекивао сам да брена уђе у змаја да направи пиздарију

  13. Марко
    очекивао сам да брена уђе у змаја да направи пиздарију

    Исто. Ил тако нешто зајебано баш да уради. Ил да Мелисандра својим моћоима расклони ону маглу, типа Господар Светлости је много јачи од ког год бога који руководи Одачима, ал јок. Доста што су били тамо, пружали моралну подршку, значило то људима баш док су гинули.

  14. I ŠTA ĆE SAD KOJI KURAC RADITI TRI EPIZODE

  15. следећа ће бити до јаја досадна

  16. Što ovog slepca nije ubila vatra jebena alo druže ne možeš tako da se izvlačiš

  17. I jok oživi još sve što su pobijeni od vremena

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.