Dž.R.R. Martin - Pesma leda i vatra + Igra prestola (puno opakih spojlera)

  1. HA HA HA
    LIJANA MORMONT NOVI OBERIN HAHAHA JAKO SAM SRECAN

  2. Dakle do jaja, meni bas kul sto melisandra i bren nisu imali neke magicne akcije vec samo ovako, nekako nije mi ispalo klise. I jos, drago mi je da nisu forsirali zmajeve. Kraj epizode razocaravajuc, totalno nemotivisani vajt vokeri, ostaju zauvek glupi do jaja, nista nije objasnjeno, bren s njima onako glup ko kurac, ispada da su oni bili samo jedna velika sarena laza cele serije. U nastavku do kraja, mora se to objasniti i najt king i sva ta sranja vezano za njih, prelako su ih resili, ogroman propust. Jos je sranje kad su se onako digli na pola ep, dzon snov u kurcu i eto ga, jebo im majku nekako i izvuko se iz obruca, holivud jbg to mi zasmetalo. Mnogo su ih lako skenjali na zidinama u drugom jurisu kad su se podigli, gde ostaje dzon sam sa vizerionom i tu se kao nesto mrcvare. Imalo je pregrst lepih scena, sve u svemu bitka kida. Kosovka devojka deneris i kosancic ivan dzora mormont.

  3. Sledeću ep oplakuju mrtve i broje preostalu vojsku za boj sa Sersi. Biće smor ali i treba posle ovoga nešto sporije. Džoni i Deni više nemaju vojsku zapravo. Sersica kralj ostaje dži dži...

  4. једина епизода коју гледам други пут

    најбољи моменат је кад хуни упадају у мрак и гасе се свећице једна по једна, муда ми се најежила

    дефинитивно мора да се објасни позадина овог напада зомбија и шта заправо хоће најт кинг и да ли је стварно брен старк који се вратио кроз време

    жао ми што је погино и остале три епизоде ће ми бити срање јер без краља не ваља

  5. Battle of the Bastards 10x bolje rezirano

  6. gledacu jos koji put, drzi paznju maksimalno, scene koje bih izdvojio kao upecatljive za oko
    -juris konjima, arjino rezanje grkljana onom setacu u biblioteci, semovo bezanje kad je ed pao, strele teonove ekipe, nekako mi lepo to bilo, melisandrina paljenja vatre i njen izlazak kada se sve zavrsilo.

    od ovih fajtera, nekako mi dzora bio najjaci, em je jurisao na konjima em se klao tamo sam sa jadnom deni, dzon snou je ispalio rip

  7. TEON POBIO VIŠE NEGO OBA ZMAJA ZAJEDNO JBG

  8. занима ме јел брен само гледао битку из птичје перспективе или је био на неком важнијем задатку

  9. Pa bio je začuđujuće miran. Biće do kraja još time travel zajebancija.

  10. тешко да ће то да ставе у две епизоде, не знам

  11. Добра епизода, али смета ми ово

    totalno nemotivisani vajt vokeri, ostaju zauvek glupi do jaja, nista nije objasnjeno

    Вајт вокери и окршај с њима је оно што се очекивало буквално од првог кадра серије. И колико год да Серси и остала багра може да зајебава, ипак су само обични шупци, вајт вокери су били они натприродни језиви шупци са којима не знаш ни шта ћеш ни како ћеш, и увек сам мислио да ће ови да се кољу до пред сами крај и да ће им онда вајт вокери јебати мајку у пичку колективно.

    Сад кад су вокери побијени, не делује ми као да више постоји реална претња у серији, Серси чак и да побије све главне ликове, није то опет исти интензитет претње као ово (живи вс неживи), оно кога боли курац, зли људи су одувек освајали краљевства и владали, иако то није пожељан резултат, није толико језив.

    Не знам, то је неки мој утисак, ако успеју и поред тога да ових задњих пар епизода направе једнако добрим (или још бољим) онда скидам капу, из ове перспективе ми то не делује могуће.

  12. пошто се у следећој неће десити ништа

  13. upravo to jelinji bože, kako odmiče utisak od bitke, sve mi se čini da su usrali motku s tim i nema nazad

  14. dobra epizoda...drago mi je što su arju izabrali da ubije noćnog kralja...nekako mi kul....ali pipneš mačem neživog i on padne ko pokošen, a ovamo se zaleti i razbije gvozdena vrata...lol

  15. Baš mi pade na pamet eventualna scena u sledećoj epizodi

    Pop drži svesku u rukama i čita:"20 evra od Džona Snoua za zdravlje porodice"

  16. Ахахах јебем ти какви куртони па платите једног експерта да вам објасни да шилдвол не функционише са по метар размака између редова

    Али не треба исфинансирати летење змајова по мећави

  17. za sad mi se ne svidja, stigo sam do 40. minuta...sve je mrak nista se ne vidi sve je nejasno, bukvalno samo zvuke cujem, ko da se bore u podrumu....ovakvu bitku bi ja izrezirao za 300 evra i sa 50 ljudi

  18. Umesto da trošiš evre na neoprobane režiserke mogućnosti plati sebi HBO za dva meseca, a za ostatak para kupi sebi televizor