Dž.R.R. Martin - Pesma leda i vatra + Igra prestola (puno opakih spojlera)

  1. Napeta epizoda nema šta.

    Марко
    једина епизода коју гледам други пут

    најбољи моменат је кад хуни упадају у мрак и гасе се свећице једна по једна, муда ми се најежила

    ovo mi je najbolji moment.
    Zamerke:
    Mnogo mračno.
    Nije bilo zabadanja mačeva u srce voljene žene.
    Trebalo je bar pola glavnih likova da izgine
    Trebali su Ned i Rob Stark da ih napadnu u grobnici toj.

  2. нико битан није погино, зато све ово са зомбијима од прве друге сезоне нема смисла ако су их сјебали у једној епизоди а да нису изгубили никога важног, морало је бар једно да погине или џон сноу или дегенерис

  3. Ne bi mogao da digne npr Neda jer mislim da night king mora da vidi te koje ozivljava, a on nije usao u grobnicu niti planirao dok ne sjebe copavog gavrana

  4. sve smaraci su poginuli osim one zene viteza.sem izasao da se bori a kad ga napadnu on bezi i ceka da ga neko spase.davio je do samog kraja

  5. a trebala je makar sansa da pogine od glavnih likova

  6. Meni sansa opasno ide na kurac tkd se slazem 100%

  7. Trebalo je zaljubljeni par u kripti da izvrsi samoubistvo. Imali su taj momenat...

  8. Agilni
    Trebalo je zaljubljeni par u kripti da izvrsi samoubistvo. Imali su taj momenat...

    To bi bilo tako Šekspirovski.
    Ipak je on najbolji od svih. Mali, ali tehničar, taktičar? Nisam sigurna kako se u stvari kaže.

  9. sersei najjaca u sedam kraljevstva, tj jedna od DVE najjace, deneris isto jedna od DVE najjace, dzon snezni koji bi trebalo da je najmocniji muski lik je ustvari samo jedan potrcko od deneris, koja ima jos hiljadu potrcka, dzejmi isto jedan od najzajebanijih likova sluzi samo kao fuck boy sersei.....arja ubila najmocnije stvorenje u seriji, mala mormontkinja od deset godina ubija dzina deset puta veceg od sebe itd itd....SJW preseravanje, aj iskulirajte malo dajte i muskima neku ulogu osim da budu glineni golubovi za ubijanje

  10. Hahahahahahahahahahahahah

  11. И не заборави кад је Бриен победила Хаунда, још није га победила на вештину па да кажеш да може проћи, него је он изнабадао и рукама и ногама и главом једно хиљаду пута, буквално убио би и сваког мушкарца да му је оно урадио, ал она као јача од њега на крају, јесте курац мој

  12. Pez ne znam je l si gledao, odavno je bilo mislim da je trebalo da se tuku s Lanisterima pa oko stola stoje ona baba Tajler, Teonova sestra ona crna iz dorne i Deneris hahah i razvijaju teoriju s figuricama koliko je to za tebe stres zapravo bio

  13. Aahahahahah prestani hahahahah

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.