Dž.R.R. Martin - Pesma leda i vatra + Igra prestola (puno opakih spojlera)

  1. koliko ovo jadno izgleda....gomila odraslih ljudi navija kao da im reprezentacija pobedjuje u finalu SP histerisu i grle se od srece...

    posle 30ak sekundi nakon ovog radovanja dok su nazdravljali i onako kao jos se radovali UUHH AL SMO RAZJEBALI VOKERE kladim se da im je kroz glavu bukvalno sve do jednom proslo kako sam samo jadan sta radim ovo jbt

  2. Okay, but can we take a moment to appreciate the bravery of House Mormont. One of the most loyal houses in Got. Small in number but a proud one. From Jorah to Lady Lyanna and her 62 men, tragic but one of the most heroic deaths. Its just sad that Jorah did not see the day that the people of Bear island finally forgives him for what he has done. And the ferocious little bear just proved what she said "I will not be knitting beside the fireplace while my men fights for me" and literally took down a f*cking giant 10 times her size. Now, without Jorah and Lady Lyanna, House mormont can be said to be now extinct. The North remembers your heroism and bravery, from this day until the last day of Got!!

    jbt ovo je gora patologija od bombasa

  3. msm cinjenica da se ljudi s namerom ovako snimaju dok gledaju i onda namerno prave preterane reakcije za video je bas jeziva

  4. A što? Ljudi su fanovi to ih ispunjava i čini srećnim.

  5. zasto si stavio tacku na kraju da zvuci arogantnije?

  6. Pa nekako je efektnije jbmlg

  7. ja kad sam imao 6-7 godina zatvarao sam se u sobu i slusao prenos derbija preko radija i preko 90% bitnih utakmica reprezentacije i zvezde sam pratio sam u sobi, kako i danas pratim, nisamnikad stavio kameru na metar od face da se snimam da pokazem svima kako lazno placem od srece kad ih ajra pokoka sve

    pritom ovo troje magaraca ima preko 30 godina

  8. msm nije blam ni sto su fanovi ni sto su dnevnu ukrasili zastavama kuca got ni sto se oblace u te majice i to sve je okej, al ovo snimanje da svi vide njihovu zabrinutu reakciju je OVER AND BEYOND

  9. сви ти снимци са РЕАКЦИЈАМА су дно дна, а пун их је интернет

  10. Ok tu se slazemo, "reakcije" videi su sranje. Ali biti fan nečega do imbecilnosti je ok.

  11. Reakcije videi su sranje kad nisu spontani. Jebote, namontiraju se da ih snima kamera kako gledaju seriju. To je potpuna epidemija na netu tih stvari.

    Ali ono u pabu, onaj video, kul je. Pa kapiram da smo se mi skupili da gledamo tako i svi popili par piva, siguran sam da bismo isto reagovali (dobro, možda ne kao retardirani navijači, ali uz "pišaj po Noćnom kralju" i "jebi, Arjo, Vajt vokere" usklike sigurno). I pomislili bismo kad se stiša euforija redom isto ono što je Pezos napisao, ali naglas "haha, pa šta mi to radimo".

    Kad razmislim, možda je i zabavnije gledati tako nego moje sinoćno preznojavanje u mračnoj sobi, gde se trudim da se ne trzam u škripavom kauču na džamp skerove da ne bih probudio ženu.

  12. Zbog ovakvih disrispektful glavica, kraj prosle epizode je bio takav kakav je

  13. feminiskinje ovo shvataju kao njihovu pobedu i potvrdu da su u pravu i da nastave snaznije da mrze muskarce.....muskarac je trebao ubiti vokera

  14. https://youtu.be/X4uHTJKYk4o
    ово је оригинални снимак

  15. пезосе ово је доказ да жене умеју мушкарцу да завуку с леђа мучки

  16. koliko ovo jadno izgleda....gomila odraslih ljudi navija kao da im reprezentacija pobedjuje u finalu SP histerisu i grle se od srece...

    Pa nije baš finale, grupna faza Engleska - Vels na Euro 2016, pub na Ashton Gate stadionu, navijači Engleske slave Staridžov gol za pobjedu u 91. minutu.

  17. Jebote pogledao sam 2 ili 3 sezone i stao iz nekog razloga,dal sam putovao ili sta i posle nikad nisam nastavio.A bila mi gotivna tad. Sad zbog ove pomame,komentarisanja na svakom mogucem kutku neta i ovih klipova od kojih dobijam proliv bas nema boga da pogledam. Moracu da postanem jedan od onih likova sto ponosno istice da ne zna nista o seriji. A i realno sranje vam ova bitka

  18. Od Tivinjare i Davosa sam više naučio od 90% učitelja profesora nastavnika svojih...

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.