Prijava

E hvala, ja sam samo video sample chapter od Džona. Ovo ću sad da progutam :P

Едард је био најготивнији лик, али јбг, натеран на ствари које ем не воли ем не уме... Старкови су ми генерално кул, сви одреда, једино Санса ђене ђене. Арја и Брен ипак има одиграју неку опаку улогу, они су ми готивци. Из неког разлога баш готивим Псето. Неам појма што толики хејт на Кејтлин, она ће сад мало да зеза све редом... Ланистери су класични гејеви са пуно кинте. Треба да буду крунисани као Висерис, сви од реда, кад већ толико воле злато.

Оћел зид процвати је право питање? :) То су бре тек аријевци и фашисти :)

Иначе, написао је нови део, а онда одлучио да то не ваља па га пише испочетка. Треба му бре педесет година за једну књигу. Мењао је наслове, број књига итд. Шта ће бити на крају, мислим на број књига, нико не зна.

Za sada kaže da će napasati još dve dela sem Dance with dragons, Winds of winter i Dreams of spring. Tako tmurno i ne optimističli naslovi.

The remaining three novels are provisionally titled:
A Dance with Dragons (no release date set, but it is hoped to be released in 2007)
The Winds of Winter
A Dream of Spring (formerly known as A Time for Wolves)

Толико о надању :( Мислим да је Старковима хтео да да већу пажњу, али да се преорјентисао на зид.

Makar neke dobre vesti.

Ја се кладио са ортаком да ће Арја да остане слепа, да то неће бити само пролазна фаза. Шта мислите?

wojteče, mislim da si pukao opkladu. :)

Ma nema šanse da Arja postane Čovek bez lica, ona neće moći da se odrekne onoga što jeste a to je vučica. Nimerija je deo nje i dok spava ona postaje deo nje, što znači da nikada neće moći da se odrekne svog identite. A da li će da ostane slepe, to neverujem.

Е, јебига, а баш би ми добро дошло тих 200 кинти. :)

Mada, wojtek, s Martinom se nikad ne zna. Možda je ostavi slepom i odseče joj nos, uši i jezik, čisto da bude zabavnije. :)

Да, не би ме чудило ни да је убије, не би му било први пут. :)

Dobro, ne verujem da će je ubiti, mislim da je negde rekao da je ona jedan od likova kojima je naklonjeniji. A i nije mala baš glupava, ume da se snađe.

Беше Тирион му је омиљени?

Ja predviđam da će Ples da izađe negde avgusta ove godine. Čisto gut feeling :P

Арја има да постане Човек са лицем илити њихова врховна свештеница тако нешто гарант :) Она је стварно свашта претурила преко главе...

Ал треба сачекати превод. Додуше, Лагуна уме бити ок по том питању, ЕФ им је постао прилично популаран. Јбг, навика је чудо, никако ми не лежи нпр Точак у оригиналу :( То није то.

А Псето? Шта ће бити са њим? Контам да је жив, и да га је Бријена видела са оним монасима! :)

Sve te vaše nedoumice su sranja. Najveća misterija je: šta se koj kurac desilo sa Tirekom Lanisterom? :)

Ваља ли тај серијал ишта? Је л' бољи од Точка Времена?

Tako kažu oni što su čitali oba.