Prijava

Последњих пар година ПЕС и ФИФА су ми скоро исти. Иначе, ако се добро сећам ФИФА је прва избацила "Биком а леџенд" мод. Једино ми је глупо што не могу да одаберем голмана.

Нови ПЕС ми се не свиђа нешто, ПЕС 10 ми је много бољи. Реалнији јесте, али ако ти хоћеш реалност, изађи напоље, узми лопту и цепај. Ако ћу барем да умислим да знам да играм фудбал, хоћу нормално да играм. Додавање не могу никако да погодим, а када играм одбрану, то је очај. Мада ми се чини да у новом ПЕС-у можеш лакше да даш гол из слободњака.

Немам одређену формацију коју користим, већ то све зависи од тима. Највише волим да играм са Наполијем, Тотенхемом или навијачки са Звездом.

Igrao sam Master League na PES6, birao sam Chelsea, a formaciju koja god mi se učini najbolja za igrače koje imam. Uglavnom je to bila formacija 3-5-2. Pozadi jedan libero(Beckenbauer, Baresi...) i dva jaka i brza beka(Puyol, Roberto Carlos, Brehme...), ispred dva zadnja vezna(Hierro, Mauro Silva...), jedan na centru, dva plejmejkera(Matthaus, Valderrama, Zico, Maradona...), u napadu jedna polutka(Signori, Baggio, Shevchenko...) i jedan centarfor(Batistuta, Pele...). Mogao sam da završim sezonu sa svim pobedama(bez restartovanja). :)

@rakox7, imaš stvarno loš tim:)

A jes meni na kurac idu sportske igrice. U čemu je razlika između fife i pesa?

Koje još fudbalske igre postoje?

Kako da izvučem maximum iz igrača u Become a Legend za najkraće vreme?

ПЕС играм од када постоји. Тачније од Вининг Илевн 1. После тога се смењивао са ИСС, да би дошло до овога на крају.Играо сам их све, и Балкан Експрес, и Вендету, и тако даље. Освајао сам брдо турнира, и једном речју, непобедив сам.
Са друге стране, ФИФУ пикам од деведес седме чини ми се. Играм суперфифа лигу преко нета, и освојио сам је са Ситијем.
Мислим да је последња ФИФА бар пет пута боља од последег ПЕС-а.

Jao jel to onaj fudbal?!!

ФИФА 11 ОБЈАСНИЛА!!!

Ај неко да ми да линк за ФИФУ 11,да видим по чему је толико боља од ПЕС-а.

Није боља, превише је Индивидуе.

Igram PES od kako postoji, a igrao sam i ISS. Igram samo sa Liverpulom, jer za njih navijam. Formacija 4-1-2-3
GK Reina
RB Johnson CB Carragher CB Kirgiyakos LB Agger
DMF Lucas
AMF Maxi Rodriguez CMF Gerrard
RWF Babel CF Torres LWF J. Cole
Velika prednost PES 11 je u nacinu dodavanja, jer se sasvim kontrolise od strane igraca. To dovodi do toga da se brzo odvoje vrhunski igraci od onih prosecnih. Razlike medju timovima su smanjene, kao i individualni uticaj igraca, pa sada nije moguce s jednim igracem preci ceo teren kao na PES 10 i narocito na PES 09. Ono sto mi se svidja je i sto je igra realnija, i sto je teze postici gol. Ono sto sam primetio kao mali nedostatak je da se napadaci u nekim situacijama ponasaju kao idioti i ne prate napad adekvatno. Mislim na situaciju kada trcite npr. kontru ali vas napadac ne isprati, vec ostaje na mestu.

Sve u svemu, odgovorno tvrdim da sam nepobediv ove igre i narocito volim kada igram protiv likova koji uzimaju najjace timove (na ovom PES-u Real Madrid) jer je tada ukus pobede sladju. Svidja mi se i to sto postoji update verzije, novina koja je vrlo korisna u odnosu na prethodnike.

SWOS, пичке продане, SWOS. :)

The program can't start because d3dx9_26.dll is missing from your computer.
izbacuje mi ovo, d3dx9_26.dll se skida ali ne znam da li za svaki program/igru posebno ili generalno spada medju drajvere.
I kako da sredim to da ponovo mogu da skidam preko igrice data pakove a da je ne instaliram ponovo jer nemam odakle? Pravio sam neku cistku po kompjuteru i mislim da sam zajebo nesto.

Ишао сам јуче с двојицом другова да опичим 11-ицу на плејстешну. Мало ми било чудно, али само док се нисам навикао. И даље ми је мало необично, али допада ми се.

11 је срање.

10 јебем колко сам добар.

Bez da čitam šta ste svi vi pisali, pes 11 je sranje! Hvala, doviđenja.