Prijava

Dakle..ovo je tema na kojoj možete beležiti kada i u kojim momentima vam se pojavio BAG:Vukajlija u stvarnim životnim momentima..vam ovog sveta..
Pre neki dan je zmia izjavila da je sanjala gambya i da joj je ispamovao san...i meni se desilo da sanjam nekog lika sa vukajlije...recimo malopre mi se desilo da kada sam krenuo da zovem melkijadesa...krenuo da kucam u mobilnom umesto bogdan...(kako ga oslovljavam u pravom životu) nego melkijades...
mogu u temu da se uračunaju i momenti kada ste recimo kenjali u wc-u ili išli ulicom i na interesantan način vam je pala definicija na pamet....
sve u svemu mislim da znate na šta ciljam....
Dakle...koliko se vaša ovisnost o vukajliji meša sa stvarnim svetom...

Stavio sam temu u upoznavanje.

Mislim da je bolje da si stavio naslov VUKAJLIJAŠKI BAG, jer neće možda da čitaju bagove ljudi :)
Ja hvatam sebe svakog dana kako idem ulicom i cijeli svijet gledam kroz definicije...

meni bas super naslov..mislim da ce ljudi kliknuti kada se par puta pojavi sa strane...

Jeste dobar naslov, Branko, nego ti velim samo :p

WTF? kako mi znas ime? ko si ti i ko te salje?

Meni se redovno dešava da potpuno spontano kroz smeh, kad neko ima smeha dostojnu izjavu kažem "To care, plukaaaasaaaaa"!

Meni se od rada u Vordu automatski dešava da kad nešto zaserem krenem rukom gore levo da pritisnem undo.

WTF? kako mi znas ime? ko si ti i ko te salje?

Prpa, a?

E, da, i kad pričam sa društvom, nebitno o čemu se radi, redovno cittiram defke odavde... Recimo za vođenje ljubavi itd...

ja sam sanjao da mi grof vlatko smuvao ribu na koju se pržim...a ne znamo se lično, samo znamo da smo zemljaci. i tolko se izbedačim što mi skinuo cupi...