Prijava

Ovo je tema za Crnogorce...
Posto su na temi Srpska istotorija...skoro stigli do ameba...
Nisam Crnogorac...al znam da oni vole da pricaju o plemenima...
Pa reko da im otvorim temu da se oni šopaju-čije je pleme starije

Sestra nekakvog serdara jednom kaže da će se udati za junaka koji je na mejdanu osvoji. Onda se skupe junaci, a veli Miljan Đokov Peru Jovovu: Đe si ti za taku đevojku, nema te šaka jada. Onda Pero ubije Miljana na mestu, a zbog krvne osvete skoče Bratonožići na Kuče te im sve muško pobiju, i poplijene ovce. Onda Bratonožići skupe još i Paštroviće pa udri na Kuče, te im sve muško pobiju, i poplijene ovce. A onda Cuci iskoriste priliku, te upadnu, sve muško pokolju, i naravno poplijene ovce. Onda upadnu Turci dok se ovi krve, te sva sela popale, žensko odvedu u roblje, i poplijene ovce. Onda zakliče neki junak: Braćo Crnogorci, ko je vitez roda Obilića, odvedoše dušmani turski ovce! Tu se onda svi na bojnom polju izmire i ižljube, te za Turcima, te složno pokolju Turke, vrate stada, i još popale neke Arbanase i poplijene im ovce. Onda se međusobno darivaju ovcama i sestrama, i vrati se svak u svoje brdo.

pa ovo sto je valdemar napisao to je otprilike to.

Otvorite temu Zvezdarska istorija ,pošto će i Zvezdarci uskoro da se deklarišu kao novi narod....

Voleo bih da mi neki "Crnogorac" objasni po čemu se oni razlikuju od Srba, mislim šta ih čini drugim narodom?

Otvorite temu 'moje porodično stablo'.

gambi...svidja mi se ta ideja...mislim da svako ima interesantne price i urbane legende....

Ja ama baš pojma nemam o ovim plemenima, ali baš baš ono...

ХАХАХАХ! СМарко није племић! СМарко није племић!!!

Smarko je magare trkačko

sto se tiče plemena ja sam apač. pijan sam nije mi dobro

HAHAHHAHAHAHAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHHAHAHAHHAHA KAKVA TEMA! Jebote, jedino bolje od ovog bi bilo ISTORIJA REPUBLIKE KOSOVO! hahahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahaahahahahaa

MARKIZ OD PLJEVALJA! HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAA

@Skočimiš lepo kažem aj da otvorimo temu o istoriji Zvezdare, uskoro će Zvezdarci da se prozovu narodom

jedino bolje od ovog bi bilo ISTORIJA REPUBLIKE

Whey ahead of you...
http://vukajlija.com/istorija-na-republika-e-kosov-s