Prijava

Proza, ja sam ti jednostavan organizam kad je pisana reč u pitanju.

Kad si se poslednji put onako baš nasmejao/la od srca, da se zaceniš?

Pre par godina :(
Koja te vrsta humora nasmejava?

Ono, tipa Monti Pajton, Mighty Boosh..ranije su me zasmejavale i dobre sarkastične izjave, ali me sad samo rastužuju.

Koliko jestivih biljaka bi mogao da prepoznaš u svojoj okolini? (Ajd' da zamislimo da nisu TOLIKO zatrovane ispuvljenjima, izduvnim gasovima, zračenjem etc..

Joj, nemam pojma, prilično znam gljiva, i bobica, al o korenju i tim krtolama nemam pojma nikakvog... Inače, po ovim mojim šumama nisu zatrovane! Samo, za nevolju, ako bi bila baš neka apokalipsa, lovio bih i meso :(
Kako da odučim taštu od gledanja Žikine šarenice? To trešti svaki vikend,imam utisak ko da mi je ceo vašar sa sve midžetima,gutačima vatre i srpskim domaćinima upao u sobu...

Auuu, to ni ja ne bih znala da rešim...reci joj da je Žika u nekoj stranci koju ona mrzi, ili da je pisao peticiju da se zabrani emitovanje neke serije koju ona voli? :)

Kako da se navučem na neku seriju? Sve mislim, život će mi biti lepši! :D

Nikako. To samo ispira mozak, bolje nek se grči u bolu nego da gleda serije. Imam četiri primera oko sebe, osiromašenje mozga putem navlačenja na serije. Uživaj :)
Kako da ne podivljam u proleće? Ne mogu da se kontrolišem... Kao vukodlak :)

I ne pokušavaj da sputavaš "vrbopuc"! To je prirodno stanje organizma, mora da se adaptira; sad, kod nekih jače, kod drugih slabije izraženo, ali bolje vukodlak nego da si ko kuvana noga (kao ja ovih dana)-spavam, svaki međed koji drži do sebe bi mi pozavideo!

Oću da osnujem ašram, gde bi svi ćutali i bili svako svoj učitelj. Da li da sačekam da pošaljem sina na studije, ili da odmah počnem da realizujem ideju? :)

Odma'!

Kad smo kod ideja... Koja je tovja najgenijalnija ideja? Po tvom misljenju, naravno...

Da počnem samu sebe da poštujem (na duhovnom planu)
da unovčavam svoje talente (kad sam bila raspoložena za robovski posao) na materijalnom planu

Isto pitanje.

Moja najgenijalnija ideja je da formiram ćel... ovaj... organizaciju koja će se boriti protiv konkretnih društvenih nepravdi i nepravednika, putem nenasilne i nasilne akcije. Nažalost, to nikada neću uspeti, usled nedostatka podrške komarad... ovaj, prijatelja i poznanika. Pa sam se povukao u sebe i pokušavam da se uzdižem na individualnom poetsko-mističko-subverzivnom planu. Ali ni to mi ne ide, to je izgleda nešto što se naknadno vidi samo spolja, a iznutra uvek bude rastrzanost i sumnja... Da se mlada za zelen bor uhvatim...
Da l' da izađem na izbore i ubacim listić umazan fekalijama u kutiju?

Pa mozes i da zaokruzis bilo sta, svejedno ces glasati za govno.

Remi ili jamb?

Pa mozes i da zaokruzis bilo sta, svejedno ces glasati za govno.

Samo želim da zamislim kako će razlepiti taj listić (pošto znam komisiju), ko će to uraditi, da li će se i taj glas računati,i koliko će da usmrdi kutiju tokom celog vremena glasanja, pošto nameravam veoma rano ujutru to da uradim :)
Od ovih tvojih, nijedno.
Šah ili kamena s ramena?

ni jedno...sah neam pojma a za kamen nemam snage...ipak " covece ne ljuti se" :D

turska kafa ili 3u1?

3x1 oličava sve što mrzim u životu, kao ona supa iz kesice...
Crni ili zeleni čaj?

zeleni caj jer crni nisam probala :)

sarma ili prasetina/jagnjetina?

Nijedno, brez ikakvog mesa, molim.

Najbolji domaći lek protiv prehlade?

Limun definitivno...

Ne, beli luk, obavezno. Goga ne jede meso, tako da slanina izostaje :)
Bodler, Malarme ili Apoliner?

Bodler.

Nil Gejmen, Ken Folet ili Rejmond Huri?

Sve ih nabijem na kurac!

Imati ili nemati?