Prijava

Nemati, a kad treba - onda imati.

Dildo ili vibrator?

Vibrirajući dildo.
Strapon ili ručni?

Da primim, nijedan. Da koristim, mesnati, hnjo hnjo hnjo! :D

Iron Maiden ili Judas Priest ili Black Sabbath?

Pa, Mejdeni, Priest krešti baš mnogo, Sabbath mi je nekako mator i dosadan...
Death ili thrash?

Pa posto moram da biram, trash, mada ni to ne volim mnogo. Najvise volim klasicni heavy metal i power metal.

2 hiljade da potrosis na koncert ili na dve gajbe piva i da kuci sluzas muziku uz isto?

Па увек концерт, ако је нешто што ваља. Ал за Напалм нисам хтео да дам 3000, дошло на дан и до 3500, много. Ал за Ману Чао сам дао. Ал попије се и пред концерт, знаш како је...
Певање или мишљење?

Ko peva zlo ne misli, ko misli - nije mu do pevanja. Verujem da je tako bar u Srbiji.

Omiljeni metal vokal?

Maša Skrim iz Arkone: devojka radi i skrimove i grolove, a plus peva melodične narodne deonice. Harizmatična ličnost, obučena u vučje kože. Imam druga koji je poludeo kad je na koncertu uspeo da joj poljubi čizmu. Harizmatika... Od tada nije isti...
Skrim ili grol?

Skrim, definitivno. :D

Najbolji metal vrisak? Moze video.

Mrzim vrištanje, evo umesto toga najkraće grajnd pesme ikada, sa tekstom.
https://www.youtube.com/watch?v=yOB-vE6wqks
Do koje dubine možeš da zaroniš, i koliko dugo možeš da ostaneš pod vodom?

Mogu dugo, ali ne mogu duboko. Mislim da ne bih mogao ispod 3 metra, nisam pokusao, ako popizdim od pritiska na 2 i po...

Kojim stilom najcesce plivas?

Da ne potonem.
Šalim se, žeMskim.

Koje je dobro ime za riđeg mačka?

То у складу са карактером, мени се један мачак зове Ага, мада свима тепам са "Цикана" или "Цикан" :) Шарена мачка је Касандра, али у оптицају су и Дебела, као и Лепотица, жута је Жуки, а најстарија мачка Матора. :) И није нешто иновативно. Можда Ђики или Џин да се зове, ако је крупнији? :)

Тетовирање или боди арт?

Tetoviranje volim, mada mislim-kad bih započela, ne bih stala! Bodi art mi je interesantan, ali ni malo uzbudljiv kao tetoviranje :)

Pitanje koje volim da postavljam često: kad i zašto si se od srca nasmejala poslednji put?

Јутрос :) Читала сам нешто о ЕФТ техници и неко је написао у коментару да је од тога добио мигрену :) Јесте мало глупо, али се насмејем када то најмање очекујем (ваљда то тако и иде). :)

ИП (лепо је па да се понови)

Ja se non stop blesavim i smejuljim, ali sam se večeras zacenila kad sam sinu sa YT-a puštala "Džuli", evrovizijsku pesmu. On se valjao od smeha, a ja se pridružila, pfffffff! Evo i sad se bekeljim dok kuckam! :)

Kome da prodam oslikana vrata od starog ormara (s tim da nisu još oslikana) i koliko da tražim para za njih (a da ne bude ono-dez iljada evra)?

Морају се знати те димензије. :) Да пробаш на Купинду, Лимунду? :)
Имам један стари ормар, смета ми, стоји у ходнику, али донели га моји да не пропада на селу, и стално тако размишљам да га осликам, а баш је старински, не бих ни да га упропашћавам амтерски... да измерим кол'ќа би му врата пасовала.. :) Рад, дрво..300 еура? :) Мис'им, не нудим се баш к'о купац него нагађам. :)

Које цвеће најлепше мирише?

Невен.
Коју топлокрвну животињу највише волиш?

Konja.

Koju hladnokrvnu zivotinju najvise volis?

Zmiju, ali imam kalifornijsku kornjaču od par kila, zove se Dafina, volim i nju, ali gmizavci teško uzvraćaju :(
Pistolsi ili Kleš?