Prijava

Valjda svako od vas zna sta je THUMBNAIL na internetu. E pa, posto su posteri poredani tako u opadajucem nizu, i svi su u originalnoj velicini, kako bi bilo da se posteri(upravo napravljeni i svi ostali), poredaju po stranicama ali da svaka stranica ima po recimo (odredjene velicini) 20-30 THUMBNAIL-ova, sto bi prikazivalo postere u umanjenoj velicini(kao sto sam vec rekao, ODREDJENOJ), na taj nacin bi se kvalitetniji posteri mogli lakse odabrati a i naci, ma da i ne vidim negativnu stranu ove opcije, ako neko zna nek je navede.

Kvalitetniji posteri bi dosli do izrazaja, laksi pregled i pretraznja, mozda cak i lakse suzbijanje "bezveznih postera" itd.

Samo jedna obicna ideja/predlog.

Kul je to. Pretpostavljam da nije teško odraditi u programerskom delu. Kazane, reaguj!

i ja sam za ovo, dobra ideja :) al' sve u svemu biće

Hm..
Protiv
Jer je po meni retardirano gledati postere umanjeno.
Sta mogu da vidim na "umanjenom" posteru?
Crni kvadrat u kome je slika?
Em ne vidim sliku em ne vidim komentar

Ako se govori o velicini tamba 100x100

ako se govori o vecoj od gore spomenute to je vise predlog smanjivanja trenutne dimenzije postera radi lakseg organizovanja prostora/

Wh!te
Hm..
Protiv
Jer je po meni retardirano gledati postere umanjeno.
Sta mogu da vidim na "umanjenom" posteru?
Crni kvadrat u kome je slika?
Em ne vidim sliku em ne vidim komentar

Ako se govori o velicini tamba 100x100

ako se govori o vecoj od gore spomenute to je vise predlog smanjivanja trenutne dimenzije postera radi lakseg organizovanja prostora/

Uz tebe sam!

Dobar predlog. +

Па сад нисам мислио директно на величину 100х100 јер то је и мени мала димензија, него, идеју треба дорадити, можда на фазон да се направи да умањене THUMBNAIL-ове можемо отварати у некаквом посебном просторчићу, да се не мора отварати нон стоп нови TAB у бровсеру, ако знате на шта мислим. Али углавном схватили сте на шта циљам, циљ је лакше прегледавање постера.

Nek bude ovako,pa kome se svidi poster može da ga poveća u novom prozoru....

A što ne bi postojala komanda tipa thumbs-on i thumbs-off? A?A?A?A?A?A?A?AA?...a?

Pa to i jeste poenta predloga, jebem vas. To bi bila samo dodatna opcija.

@buxnomaniak slažem se....

Ja sam za!
Ovo vrlo lako moze da se rijesi pomocu TimThumb-a:
http://www.darrenhoyt.com/2008/04/02/timthumb-php-script-released/

pribeležite tamo da sam i ja za

Ovo je kul, ali.....
Ovako, prvo ako nisu dovoljno velike slike, ne vidi se, a isto ako su male, ne može da stane + i - i onda moraš da uđeš u svaki posebno da bi ga ocijenio....
Ako može da se izvede bilo bi kul, ali moraju biti dovoljno velike slike da bi se viđele, jer recimo ima onih predugačkih postera koji kad se umanje, ne vidi se ništa