Prijava

Ово је надасве неопходно. Пошто је форум тотално живахан и луд нема другог начина да видимо да ли Цара панданише или тетребише, да ли Јовичић дискутује о миграцијама Монгола кроз векове или о наглом паду популарности осмосмерки и ребуса појавом судокуа у Блицу и да ли Гамби спемује или спамује. :р

Eo klađenje, zmio, da će da se zaključa tema za 10 minuta najkasnije, kvota 1.40, e'o 50 eura

Ово је надасве неопходно. Пошто је форум тотално живахан и луд нема другог начина да видимо да ли Цара панданише или тетребише, да ли Јовичић дискутује о миграцијама Монгола кроз векове или о наглом паду популарности осмосмерки и ребуса појавом судокуа у Блицу и да ли Гамби спемује или спамује. :р

:)

Zmio brate, aj na pivo :)

Ае :)
Смарко, није ти баш мудра та опклада :)

A koji će kurac tema, da gambi spemuje ili spamuje je li :)
E, da, kumara :srećna ti ova : nova, pa sto godina :*
3x po srpski

Mogu li ja onda malo da jebem kad sam već tu? :D

цок-цок.цок
Само пробај, има да зовем Мрмуна одма!
Сад сви тишина још 5 минута да ја добијем опкладу па да закључам тему.

Eeeeeeeee lukavštino jedna, evo me inspirisa da napišem ovo http://vukajlija.com/rodjen-2-dana-prije-lisice/263082

Mrmun ne jebe, apstinira čo'ek

Ahahahahah zmio, carski komentar :)

Људи, једнога дана ћемо сви схватити да је ниједан јебени предлог не прихвата тако да ће престати да се гомилају овакве теме и , ево опет ћу се зајебати, па предложити Кајзену да слободно избаци подфорум предлози за побољшање сајта, јер очигледно нема сврху

Фејзбукманијак
Људи, једнога дана ћемо сви схватити да је ниједан јебени предлог не прихвата тако да ће престати да се гомилају овакве теме и , ево опет ћу се зајебати, па предложити Кајзену да слободно избаци подфорум предлози за побољшање сајта, јер очигледно нема сврху

Потпис

Dzankee
Фејзбукманијак
Људи, једнога дана ћемо сви схватити да је ниједан јебени предлог не прихвата тако да ће престати да се гомилају овакве теме и , ево опет ћу се зајебати, па предложити Кајзену да слободно избаци подфорум предлози за побољшање сајта, јер очигледно нема сврху
Потпис

Latinice ili ćirilice? Onaj doktorski pravi

Онај докторски ижврљани.
Ногама писан.