Prijava

Da vas čujem. Meni je najbolja do skoro bila Prva, ali sve više ta televizija postaje u znaku Ivana Ivanovića, koji je, meni lično, antipatičan...

Tv ne palim.
Mozda jednom svake prestupne godine.
i to kad upalim Ili se vrti MTV dance,MTV Hits i Mtv Adria.ili HBO, pa cak i diskaveri nekad.
Najgori?
BN,Pink,DM SAT mogu svi u kolo da igraju ne zna se koji je gori.

Најбоља - Прва, Ртс 1,2

Најгора - Мтв(најгори канал на свету)

Rts? Repriziranje tri serije? Ozbiljno?

BN,Pink,DM SAT mogu svi u kolo da igraju ne zna se koji je gori.

Ne diraj mi DM SAT, uši čupam!

Najbolja-Discovery
Najgora-Pink

Avala postavlja standarde trenutno. Drugi RTS-a je ok, onako je alternativan. B92 je sad golo govno, al i takav je daleko bolji od prvog, pinka, foksa i nesrećne hepi košave. Od ovih lokalnih, studio b je institucija, najbolja televizija svih vremena.

Pink Music je dobar. Po koji put na običnom Pinku puste i neki dobar film. Ali kad je Farma, bukvalno cela televizija je u znaku Farme, sve drugo zapostave. :/

Znači otprilike ovako, Pink mi jebe majku kad god je neki rialiti šou i u to vrijeme, tj vremenski period otkad počne do kad se završi (nekih 3 mjeseca) ja tv gledam samo oko 3 sata ujutru jer mi majka tada spava, a ja se smorim za kompom.
Ali me ne nervira pink, nego me nervira ova moja crnogorska jer nema ni kurac da se vidi, ali baš...
Inače slabo gledam tv, ali volim da gledam Diskaveri i fox life, ovo drugo manje-više....

pekky
Rts? Repriziranje tri serije? Ozbiljno?

Искључиво због филмова, серије су голо говно.

Najbolji

1 Sportklub - jer skoro uvek prenose Arsenal :)
2 Nova, RTL, HRT - Jes da su Uje ali imaju prejebeno dobre filmove.
3 RTS - Zbog lige sampiona i dobrih filmova

Najgori

RTRS - Puni para a program go kurac.
BN - U poslednjih 3 godine samo sam Kamiondzije gledao, ostalo je za plakat.

Najgori

1. Pink - treba ga zakonom zabraniti
2. RTS1 - koliko para imaju zahvaljujuci prisilnoj naplati program je nula. Reprize, reprize
3. B92 - nikada nije ni bio nesto dobar
4. Diskaveri, izgubili kompas

Najbolji

1. Nacionalna Geograija
2. History viasat
3. Nature viasat

Nasa najbolja televizija je bila BK televizija.

nemam tv,tako da gledam preko neta i najbolji mi je al jazeera sport,prenose sve sportove,komentator na engleskom,ne dave previse sa reklamama.. a najgori nemam,jer ne gledam kanale koji me smaraju

Najgori:
1. Svi

Eo reka je čoek...

Najbolji ART

Najgori Palma plus

хаха арт... де их нађе... мисим да је најбољи сос, немају пуно пара а опет се труде и све прате... али и ртс ја серије гледам по 500 пута и опет су ми занимљиве не знам како вама нису... :) а што се тиче дискаверија баш сам га готивио ал што неко рече мало су изгубили компас...

Sve je suvo sranje, ali pobednik je Discovery, a poraženi svakako Pink.

Есоес је добар док не улети у репризе... Филмове не гледам на тв-у(због јебених усраних реклама, увек заборавим да сам пратио филм), тако да не постоји разлог да не кажем да је пинк поражен...
А поражен курац! Најгледанији у Србији.. Јебо матер. Али ето. Значи пинк је нелол.

Волим ове спортске канале.