Prijava

Verski centar nije isto sto i vera?
Mozda, ali radi pod okriljem vere. Dokaz?
Zamislite da recimo Mesja i ja otvorimo centar za rehabilitaciju od heroina, pod firmom "Mesja Che opet dochi" pod okriljem toga da smo svu mudrost sveta pokupili sa recimo Vukajlije, u kojem tucemo ljude lopatama protiv njihove volje. Sta mislite, koliko bismo dugo ostali neuhapseni?
Zamislite da pod istom firmom otvorimo sirotiste u kojem silujemo decake i devojcice i da nas policija provali zbog toga. Koliko bi dugo posle toga nasem sirotistu bilo dozvoljeno da nastavi sa poslovanjem? A tek nasoj firmi?
A sada zamenite "Vukajlija" sa "Crkva", pa razmislite u kolikoj bi to meri uticalo na odgovore.

Pa,nije isto!Barem po meni!
Ja ne priznajem nikakve verske centre,verski centar je moje srce i dusa!
Ali necu ja da namecem svoje misljenje,jer bi ispalo da ja vrsim sektaski uticaj na vas.

Saznala sam nesto o novoj drogi na trzistu.
U pitanju je crni kokain.U skrivenim nelegalnim laboratorijama je kokain preveden u crnu boju i uklonjen mu je miris da ga policijski psi ne bi onjusili.Crni kokain se transportuje u metalne delove koji se inace koriste u metalostrugarstvu.
Pronadjen je i u nasoj zemlji.

moja iskustva sa drogama su ogranichena samo na travu,jednom sam probao spid,nadrkan je mnogo,ali beskoristan u bilo kom smislu zato shto jedino shto radi je da dizhe ego do nezamisivih granica,nema nikakav dublji smisao.....kod trave me fascinira to shto napushen moshesh da prozresh kroz ljude veoma lako...tachno znash,zashto neko radi eshto,shta time zheli da postigne,produbljuje svest...saznnash i neke zanimljive stvari o sebi,jer lomi ego i dozvoljava ti da uvidish stvari iz realnije perspektive...planiram u zhivotu da iskusim par entogena,ali pre svega DMT-najpotentniji psihodelik znan choveku,a shto je najbolja fora,mi ga imamo u telu...svako veche kad smo u dubokom snu nash mozak ispumpava masivne kolichine ove supstance u mozak,tako da mi ljudi praktichno imamo psihodelichna iskustva svaki put kad zaspemo..toga se nikada ne secamo jer nas logichki deo mozga shtiti od spoznaje..josh jedan trenutak kada DMT puni nashe telo je kada umiremo..jedna posebna budistichka disciplina je posvecena "treniranju" zhlezde koja ga ispumpava,koja se nalazi u samoj sredini nasheg mozga...tako da oni to mogu da rade samovoljno,bez oralnog unosa bilo kakvih supstanci...odo ja malo u offtopic...

Meni je DOSAD najveca droga bila cigara ;)

Miješana s marihuanom Vukašine? :)

ja sam probao ono lizanje selotejpa ali me nije bas podiglo...

Ja i drug smo u nedostatku cigar'a zavili običnu travu u nekakav karton, i to zapušili. Saldo: Kašljali smo ka' da smo povukli sve moguće gripove i pluća su nas pekla.

Evo mog najnovijeg video klipa, pjesma se zove Antinarkomanska ili "Baci heroin", a radi se od obradi pjesme Mundian to bach ke od Punjabi MC-a.

http://www.youtube.com/watch?v=CjsBtG5LbzQ

@Edit Undo - prvi post u kom pise ono zbog cega je tema i pokrenuta.

Jovicicu, posle ovog klipa bi mi jedina motivacija da ne koristim heroin bila saznanje da je ovaj sto peva na heroinu.

Jovičću - nemam reči. Ostao sam bez teksta. Ono je... Ne znam. Jebote.

Ја сам јуче први пут пробао ЛСД. Видео сам на прозору мецу добрића и кренуо да га загрлим, али сам пао чим сам закорачио преко окапнице. Пао сам на степениште на улазу у зграду, и то на главу, и том приликом одломио парче степеника. Онда је дошао комшија и избио ми говно из дупета од батина. Више нећу да користим те дроге.

@ dzimi: nisi uzeo dovoljno da poletis, zato si pao x)

Droga je kul, bavite se sportom. Sport je bolji.

Ju... na sportu se i možeš povrediti.

Ali stvarno... Ta reklama sa bavljenjem sportom a ne drogom mi je notorna glupost. Pa svi profesionalni sportisti imaju upropašćeno telo i prošli su korz desetine operacija samo da bi nastavili da se bave sportom. Na neki način droga je i zdravija.

Treba da glasi: "Bavite se sportom! Imaćete više love za drogu!"