Prijava

Evo razmišljam da se nađem sa bivšom curom.. .Mi se volimo i tako to, pa me zanima vaše mišljanje, bi li pala na ovu pjesmicu, sastavio sam je prije 4 sekunde, je li romantična?

Oćeš li ti, mala moja,
Da je tvoja sisa moja,
Ili oćeš da izlazim,
Da ti se na kraj isplazim?

Јеси ли је бар прогргечо, чисто да исплатиш међеда?

Ма, јок. Тад сам већ био заљубљен у своју садашњу девојку, тако да нисам имао никаквог императива то да радим.

romantika bi bila kad bi Djimi na sledecem skupu klek'o sa sve gitarom i odsvirao ljubavnu serenadu za sve zene na sajtu

Морали би да ме дрогирате. :)

Pajko, to bi bilo pateticno. Romanticno bi bilo da nam pokaze mocugu;)

Е, показивао сам мочугу неким курвама у ЦГ са терасе, чисто да им мало ударам чежњу. Жена ме сликала док сам то радио.

jeste brate, iako zvuči površno na prvi pogled ima dubinu. Ti čezneš za toplinom njene dojke, a dojka je simbolika majčinstva. Takođe plaženje je gest očaja...
Imaš talenta, samo nastavi :)

Biste, filologu :P
I kako su reagovale?
Smarko, pesma ti je shit.

Ма, јок. Тад сам већ био заљубљен у своју садашњу девојку, тако да нисам имао никаквог императива то да радим.

Не знам, ја сам онај тип људи који би да прогргеча све што се нуди. Можда зато што се ништа не нуди, јебем ли га.

I kako su reagovale?

Пале на дупе. Руске неке цаве.

Lepo ja rekoh da je to romanticno.

Е, показивао сам мочугу неким курвама у ЦГ са терасе, чисто да им мало ударам чежњу. Жена ме сликала док сам то радио.

Dzimi romantičaru stari...

Zločesta, pojma nemaš o modernoj umjetnosti!

udarao si čežnju ruskinjama, i nisi jebo ni jednu...jebeš mi sve ako si ti normalan.

udarao si čežnju ruskinjama, i nisi jebo ni jednu...jebeš mi sve ako si ti normalan.

Ајде, бре, Рускиње није јебо само онај који није пит'о.
А ја нисам пит'о јер сам веран својој жени.

To burzume, ljudino. :) Ti znaš kako kako odreagovati na moje patetisanje. :)

Овај Њојтек како поменем намештање неких инди цава за пампрчење, одма угаси Вукајлију, начичу га у крају.

Smarko, ne valja, probaj opet pa podeli sa nama! Obecavam da cu biti blaza!

ja sam primetila da se sve teme na forumu na kraju nekako pretvore u čet... :S

Ajde mala nemoj prđet,
Digni dupe, jer ćeš se usmrđet,
Mrdni, jadna, plakat nemoj',
Nego dođi budali jednoj,
On te voli i još prdi,
I oboje će da usmrdi.

A sad?

У чет о јебању.

Jedini deo koji mi se svidja je sto si sebe nazvao budalom:)

ja sam primetila da se sve teme na forumu na kraju nekako pretvore u čet... :S

Па кад је субота навечер, а нигде нисмо отиднули.

Па кад је субота навечер, а нигде нисмо отиднули.

e ovo je tužna istina... umjesto da idemo jebati mi pišemo na forumu o romantici

o tugo zimska