Prijava

Kolika je moć medija i onih koji ih poseduju govori i ovaj protest protiv kompanije Monsanto koja se bavi proizvodnjom GMO hrane i ostalih govana..
Mnogo ljudi je izašlo na ulice da protestvuju protiv monsanta i GMO'a, ali i se u medijima o tome pisalo vrlo malo ili uopšte nije.. StrahoTA!
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/294768_486356461433646_964532609_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/427091_487231961346096_608567742_n.jpg

Ja počeo čitati od nekog bivšeg jezuite "Vatikanske ubice", preporucio mi drug, ja naopakih popova sunce ti zarko, moracu ložiti druga kad je paljevina pa ovo uzima za ozbiljno

A brate, ja čito u novinam o tom protestu. Samo nadrkanim revolucionarnim tinejdžerima i nedojebanim studentima njiov bunt pada u pogrešno vrijeme. Prvo, Sirija. Drugo, ima već kvota protesta ispunjena sa Turskom, Šveckom i Frankfurt.

http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-22836378

Komunjarska picka zapalila u Kinu, odakle planira dalje da podriva najjacu demokratiju i zastitnike slobodnog sveta!

Jel ima u Srbiji ona teorija da ONI neće da kažu pravu vremensku prognozu, več kriju stvarne temperature od naroda?

Ja sam cuo da postoji jedna grupacija ljudi u Srbistanu koja je sebe izdigla iznad ostalih, i onda cesto upotrebljava za Srbiju naziv ONI, kad diskutuje sa svojim sunarodnicima ne govori MI nego VI, i otprilike tripuje da je mnogo pametnija samo zato sto omalovazava sve sto je domace.
Ja ih jos nisam sreo,al kazu ljudi da ima..

I nije mi jasna motiv, šta imaju od toga da ne kažu kolika je temperatura?

ja sam definitivno,ali definitivno ubedjen da nam je u detinjstvu tv oformio licnost,cak i vise nego roditelji
deca vide nesto na teveu odu izadju napolje,pretvaraju se da su to sto su videli...igraju se rata,tarzana,cega vec...
deca stvaraju idole preko tevea
ko god je upravlja medijima,ima prejaku,ali prejaku moc

ma sta samo deca,sta ja lupam
koliko su ljudi 90-ih bili u fazonu patriotizam i slicno,pa 10 godina kasnije skroz druga prica
tv deluje ko dirigentska palica,tako se igra sa mozgovima
oni odlucuju na koje stvari ce masa da se lozi vec decenijama

Olanik objasnijo!
LJudi tripuju da imaju svoje mišljenje a zapravo samo reprodukuju niz nametnutih stavova, pa čak i ovo što sam ja rekao je proizvod takvog načina razmišljanja.

Био сам на једном Дуцијевом предавању пре једно 3 године, дошло ми да бљујем.

hahahah koji je ovaj Duci legenda.
Al najjače je nemaju kučeta ni mačeta komp im je sve pored kompa masturbiraju ahahahhahah

verujem u iluminate ili da barem neko stoji iza svega i vlada i diktira svima...
al presmesno je to sto se smatraju satanistima i kao uvaljuju satanizam u ljudske mozgove
oni dokumentarci gde izvlace reci iz konteksta kada se neka slavna lcnost nasali ili ironise ili metaforicki misli na prodavanje duse djavolu i gde se vadi razni simboli kojim nema nista vise od drugih simbola koje ne predstavljaju ,,satanizam,, uspevaju isprati neke mozgove cak i vise nego iluminati ili ko vec vlada svetom
njima je u interesu da dobiju sto vise para i vlasti,kakvo jebeno ulivanje satanizma u ljude,sta njih boli kurac za to,oni u to i ne veruju...oni sto prave takve dokumentarce i izjave imaju isti cilj i interes bas kao i ilimunati,samo drugaciji nacin,isto ispiranje mozgova
glavice stvarno veruju da je rotsildu recimo u interesu da ti budes satanista hahaha
ili bilo ko drugi
verovatno postoje i ne mozemo mnogo znati ni kako ni sta ni gde ni kad,jer ne trude se dzabe da vladaju iz senke da bi svaka budala mogla znati sve o njima

njima je u interesu da dobiju sto vise para i vlasti,kakvo jebeno ulivanje satanizma u ljude,sta njih boli kurac za to,oni u to i ne veruju

Grešiš sinko, oni nisu kao ja i ti obični smrtnici, oni su izabrani, sveta krv, plemići, preodredjeni da vladaju nad stokom, to jest potpuno su ludi i veruju i u još ludje stvari od toga...
Ne možeš ni da zamisliš šta sve novac i moć mogu da učine čoveku... Možda nepostoji bog i satana ali to ne znači da oni u to ne veruju... Zamisli da sad odjednom dobiješ milion dolara, sigurno bi počeo da se ponašaš ko nenormalan jebo kurve, šmrko kokain, prosto se iživljavao, na kraju bi ti i to dosadilo, pa bi počeo da se učlanjuješ u elitne klubove za gospodu, dok ne bi završio u nekom masonskom bratstvu i pio krv novorodjenčati da bi dobio još više moći, novca ili šta li je već u tvom bolesnom umu krajni cilj, a veruj mi ljudska pohlepa je nezasita... e sad pomnoži sve to puta bilion pa ćeš dobiti one koji žele svet na dlanu... običan čovek ne može ni da zamisli kakvo je njihovo stanje svesti... elitizam to jest osećanje da si iznad drugog je previše lep osećaj da bi ga tako lako moćnici odbacili, a pohlepa je takva stvar da nema granica pa je glavni cilj naravno porobljavanje celog sveta i potpuna kontrola...
Što se tiče iluminata ne bih rekao da su oni nešto preterano uticajni ali naravno da postoji grupa koja kontroliše svet ili bar pokušava da ga kontroliše... niko nije verovao i u postojanje mafije kada se za nju prvi put čulo... čuj neki banditi iz Sicilijanskih sela se okupili u tajno društvo pa žele da zavladaju državom ahahahah molim te!... Ovi su mnogo jači i mudriji nego mafija i nema leka protiv njih, jer to su ljudi, okrutna pohlepna bića željana dominacije nad drugim bićem... cela ljudska istorija je istorija robova i sada si rob rodjen si kao rob u kavezu koji nisi birao to jest državi kao i tvoji preci pre tebe... Koja demokratija to ne postoji nikad nije postojala, sve je u ovom savremenom svetu dvoličano i laž... baš zbog toga ponajviše prezirem ovaj novi feudalizam to jest kapitalizam koja je upravo glavna religija sveta a novac njegov bog... Sve dok slavimo pohlepu ne piše nam se dobro...

Ajde ne seri. Koliko mi se kenja od ovakvih sranja. Poznaješ li ti nekog milionera? Ili još bolje milijardera? Kako znaš šta se desi? Evo ti brate Bil Gejts i još masu sličnih, nikakve masonerije i sranja, čovek bogat, boli ga kurac, uživa samo, a ostatak daje u humanitarne svrhe, i to više nego neke države ili organizacije. Kontam da Gejts godišnje da para više nego što SPC dobije. I to 100 puta više. A ovo za vladanje iz senke nema veze s vezom. Pa jebote troje ljudi ne može da se dogovori koje će film da gleda, a ovamo kao stotine njih se dogovara da vlada svetom. I to izvale neke dijabole po internetu. Uvek neke priče tipa: "To je tajna organizacija, oni hoće da niko ne zna, tu su milijarde u pitanju bla bla". Jeste, i ti si pajseru saznao za to... Ajde mrš bre.