Prijava

Imam i jednu ideju.
Recimo da se uvede da moze da se glasa za definicije koje su na groblju,i ako recimo ta definicija skupi nekih 20 ili 30 palaca gore da moze komotno da se vrati sa groblja.Naravno bodovi za tu definiciju se ne aduju bodovima koje ima clan,nego tek posle kada se ta definicija vrati.

Neka tihi!Nek ostane ova tema ovde!:D

....reče mod kome na čelu piše 'ja sam taj koji je obrisao najviše definicija'
xD

Ja sam razmisljao na istu temu. Samo, kad bi se to uvodilo, bilo bi lepo da se glasa na obrnut nacin, to jest po drugim standardima. Naime, glas dajes definiciji koja je po tvom misljenju glupa/smesna zbog toga koliko je glupa. I da ne moze da se glasa "protiv", jer se tako otvaraju vrata za kontra-revoluciju, (kao "definicija nije glupa, trebali bi da je vratite").
Na ovaj nacin bi se olaksao posao lesinarima koji haraju grobljem u potrazi za Svetim gralom najgluplje definicije.

znam zyc, svesna sam toga :D

Da bi se bilo šta od ovoga realizovalo, treba da se, pre svega, uvede pretraga groblja.

Clan moze da sam da zazove glasanje i ako u roku od 5 dana ne bude izglasana definicija ostaje na groblju zakljucana.Clan ima dve opcije,javno glasanje ili da ljudi mic po mic glasaju

Boze svasta. Ovakvim temama dajete sansu Zyclonu da i on kaze nesto pametno. Haha

Није приоритет! Само бисте, нешто да мењате, поправљате, реализујете, модеришете, унапређујете! Јеботе, даш људима прс' а они би целу руку! Чек бре мало да се искулира јадан и чемеран Дејан, има и он живот и душу. Или је вукајлија њеогов живот О_о ??? :)