Prijava

Pajper ima facu kao lesi se vraca kuci

A ove dve su klasicne devojke za 93-95 generaciju. Kako to moze biti ideal? Onda je svaka devojka koju vidim na ovom svetu ideal lepote sem onih bas sa masnom kosom i naocarima ili protezom.

A znas kako, ideal, hm, ne znam. Sto bi nas narod reko.

I ne interesujes me sad ako ces da pocnes sa pricama kako imas pravo na svoj ukus jer ima da ti jebem majku i ima da prihvatis moje uvrede koje se ticu tvog loseg ukusa a najbolje bi bilo, i za tebe i za mene, da usvojis moj ukus kako ne bi dolazilo do narednih konflikata. Znaci prvo mene i kosmajca pitas sta valja a sta ne i onda u zavisnosti od naseg odgovora kacis probran sadrzaj.

Ide Tito preko Romanije,
mesec dana jebo ništa nije.

Pajper ima facu kao lesi se vraca kuci

Sva sreća pa nećeš uspeti da se reprodukuješ.

EDIT: Pardon, pomešao sam Pajper sa jednom malom francuskinjom glumicom kojoj ne znam ime, al ovo u suštini i dalje stoji.

Mister no jel ti dobro, kako se osecas, da sednemo malo da odmoris

У том Коста Кафеу цијене ко да сједиш у кафићу на Јелисејским пољима

Иначе њу сам запазио у филму Панама, добро се гузачи
https://m.youtube.com/watch?v=77stzxdqbk8

skocimis, lecki mrav

dal ste realni da gledate ribama slike po fb i obilazite im profile i sve, kao preporucen prijatelj vidi dobra picka da vidim sta ima

na ovu mora da se izdrka

haahha jesu je skinuli za par cevapa i krmenadlu

Мали у комбинезону ме подсећа на расног. Контам да је матори са брзим цвиџама свашта претурио преко курца у своје време, али последњих година има проблем са доњим ПРЕТИСКОМ. Такође имам неки осећај да је овај скроз лево са ФК Земун чарапама и наик шокс патикама тешки ђилан.