Prijava

Pa ima 2, 3 klipa diss ono kao jajce glava itd

Brate diss ti je pesma kad se snimi ne ovo

Kao mindzela i mladja npr

vec sam rekao za ovu marinu kad sam gledao neki njen klip od 15 minuta gde ona nesto pametuje....prelepa faca, al tolko nezanimljiva i bez neke posebne harizme, al zbog te njene lepote navikla da kad prica da svi bulje u nju i onda utripovala da stvarno nesto pametno ima da kaze....jedino mi se ne svidja sto mi deluje da je malo zdepasta...al opet faca joj je 9,5 od 10....harizma i zanimljivost oko 3,5

nije tolko lepa ko ona al je harizmaticnija i mnogo vise sexi ona isidora simijonovic

takodje ona riba sa prelepim zelenim okicama sto glumi u onoj seriji oouuu to su bili istine i lazi

i meni je lepsa brankica sebastijanovic

.al opet faca joj je 9,5 od 10....harizma i zanimljivost oko 3,5

nije tolko lepa ko ona al je harizmaticnija i mnogo vise sexi ona isidora simijonovic

takodje ona riba sa prelepim zelenim okicama sto glumi u onoj seriji oouuu to su bili istine i lazi

i meni je lepsa brankica sebastijanovic

+ na sve cetiri tvrdnje
Zelene okice je Ivana Dudic, isto odlicna, a tek u seriji

Daaa ona sto glumi Unu u istine i lazi je prepicketina

Ako istine i lazi ona serija koja mislim da jeste, u njoj nema ni jedna ZENSKA da nije dobra. Ona sofija teodosiceva bivsa sto se slikala gola pa stavljala telefon na picku bukvalno najlosija

sofija rajovic?? nisam ni znao da je bila sa teodosicem, ona je prepicka al je bas nekako samo za seks nije mi za mazenje, ne znam da ima slike gole picke....ima neke glupe iz kade, stare, ne vidi se nista posebno

Grampi debilcina glupa, kaci sliku neke kurve sa silikonima kojoj se ne vidi pola face na ideal lepote

Ova Kashofova plava ubija

Kao prvo, žena kad je lepa ona je cela lepa, inkluding silikoni ili šta već. A to što joj se ne vidi faca.... koje su šanse da ima ovakvo telo a da je grob u licu?

Kao drugo, ne mogu da je lociram po imenu pa da je kačim na temu sa akterkama.

to ti je dariya laces, nema nista sem ovoga snimljeno tako da nije akterka bilo cega samo gif kurva

Псето, љуби брт. Та мала што си окачио има тело од 19 година и фацу од 12,5.

Ваљда си имао у плану да тако намириш и мене и НиколуКГ одједном хаха

супер је она.

sofija rajović je srpska laura angel, jedina razlika je što laura verovatno ima još neke talente sem da se jebe. Možda zna da kuva, možda se razume u antiku, tako nešto..

Sofija Rajovic je ruzna i glupa ko kurac