Prijava

ima nesto bolivudsko u ovom spotu

Цигани, Индијци, то ти је исто. Просечно индијско насеље се не разликује од било које наше Циган мале. А текст је заправо первезран због клатна. Пази трећу строфу "Када клатно стане, јутро ће да сване..." Ко је ово клатио деведесетих, знао је за шта живи.

44 godine alo hahahaha
Vratila se u nikad boljem izdanju

https://youtu.be/YjA_sHMQeJQ

nikad gore nije meketala
bolje joj je da se drži dvojki, to joj baš leži i to zna

Ma buraz glas joj je odavno puko, procitao sam tu u komentarima da je operisala glasne zice
Ali izgled joj sad kida, kad uporedis neke slike sa pocetka .. nebo i zemlja :-D

Karmen Idžogo, trenutno obojeni ideal ljepote ženske.

Karmen Idžogo

Stvarno mi nije jasno zašto sisa nije bilo u poslednjoj sezoni.

Ima nego sad sve pumpaju usta dupeta oblace se i izrazavaju isto te postaju klonovi i same po sebi odvratne

Gugu Mbatha-Raw, još jedan obojeni ideal lepote, oženio bih je

Ja sam rasista, s njima može samo Raw. Eto šale.

vaginalni me je već 2x ispratio za obe polutanke, pa eo jedan fanfekt za njega:
pre jedno 10tak godina bio sam u poseti kod 2 ortaka koja žive u francuskoj, jedan baš u parizu, drugi u strazburu. Rane dvadesete, slobodan. Izašao sam neke pare na kladionicu plus sam imao neku tada finiju platu pa se poklopilo da uzmem odmor i zapalim 10 dana u francusku, 5 dana kod jednog, 5 kod drugog. I s namerom da jebem neku lepu crnkinju, kurvu najverovatnije, jer teško da bih mogao regularno za 5 dana nešto da jebem plus bez znanja francuskog, realno. I pošto sam u duši eksplorer, sam sam išao po parizu metroom, što mi bilo do jaja, nikad nisam išao metroom pre toga. Objasnili mi gde se nalaze ok prostituke, bordel i to. Mislim da sad u francuskoj već par godina nema više legalne prostitucije čini mi se, nebitno.
Naiđem na njihm svakakvih bilo, i vidim jednu skroz lepu crnkinju, ma puckica.
ALI!
bila je i jedna neverovatno lepa i zgodna plavuša u autfitu tipa havarija neka od štikli čarapa korset kombinacija u crno-crvenoj varijanti. Ispostavilo se još da je ukrajinka, 50e, našli se na 40. Osta mi crnkinja nedosanjan san jer su u strazburu takve sve odvratne.
pisao sam ovde ranije već o tome čini mi se

50e 50e kao klinci kurvali smo se

Ja sam izvalio da nemam tip žene.
Druže il je devojka lepa, privlačna nemetalika i ima dobro dupe ili nema i kraj
Čuj lepa je i sve al je crnka a ja volim plave pa hahah

Pa jeste to Boh, tačno skroz, postoji možda ta neka preferencija, npr. duga smeđa kosa, uzak struk, lepo puno čvrstp dupe, sise i ne mora, al eto, šta, dođe neka top sisata plavuša, naravno da bi je pustio da mi se izuserava u ćivot ko što samo žensko zna. xd

Sve je manje lepih plavuša u srb :/