Prijava

Vuka postaje prenapučena, svakim danom dolazi sve više korisnika i stare članove mrzi da svakom ponaosob objašnjavaju koje teme u defkama ne prolaze baš najbolje. Ja ću nabrojati neke, vi mi pomozite.

1. Farma, GRAND, ostali proizvodi Pink televizije = Ne definisati ako nemate neku BAŠ BAŠ originalnu foru.

2. Famoznih 50 bodova, "Novi sam ovde", definisanje Vukajlije,... = Preizlizana tema, svima se to mota po glavi, ali samo najočajniji takve misli ispoljavaju kroz defke.

3. Fejzbuk, lajkovi, ziljavizam = Mnoge fejzbuk fascinira toliko da su mu posvetili cijeli svoj život. Ipak, na Vukajliji fejs nije dobrodošao, čisto zbog te masovne pomame za njim.

4. Đastin Biber, Majli Sajrus, Hena Montena, Ekrem Jevrić = Sreća pa je broj ovakvih defki u zadnje vrijeme opao, međutim, iz predostrožnosti spominjem i njih, da se ne bi slučajno našao neki izmišljač tople vode koji će nam objasniti da su ovi gore nabrojani definicija debilizma. Možemo ih mrziti i bez da ih svakodnevno spominjemo.

5. Očite definicije. Jednom je u odabrane dospjela fizička definicija sekunde, što me je jako razočaralo. Ovo je riječnik slenga, a ne Vikipedija.

-moderatori
-administratori
-vukaljija
-vujaklija
-čak boris
-marfijevi zakoni
vicevi defke

definicije drugih autora
-veličanje gejeva
-omalovažavanje lezbejki
-tričarije

Svako piše o onome o čemu i inače razmišlja, ne može se to spriječiti.

Ipak, neka objašnjenja.

Ma nemaju pravila veze. Jednostavno su nemaštoviti ko kurac.

Ne pisati nikako pozitivno o ženama! Odmah ide na groblje!

a smoriše i sa metalcima majkumu

Ma u pravu je Frenki. Suvišno je uopšte pokušati da im objasniš šta je poželjno, a šta ne. Možda da ovu temu preimenujem u "Zašto mi je defka izbrisana?", pa neka navraćaju ovde umjesto da prave nove defke/postere na tu teme. Šta kažete?

6. PLAGIJATI

Velikim slovima.

Metalci dobro prolaze buksno, to možda tebe i mene smori pa ti odmah misliš da će loše proći, neće.

Šta kažete?

msilim da treba pišeš defke na ovu temu na svakih 5 minuta kako bi isti imali uvid u ovo pravilo...

http://vukajlija.com/forum/teme/8435

Ja davno probao da pobrojim, ali ima mnogo tabu tema ovde. :)

Šta kažete?

Ne kažemo. :)

Prebacujte se na Gambijevu temu.

Metalci dobro prolaze buksno, to možda tebe i mene smori pa ti odmah misliš da će loše proći, neće.

Pa sve je već o tome izblajhano i komentari spemuju, ko je veći metaler i kako je ovo novo gej a old skul kul i sl...

Okej, zaključajte ovu :)