Prijava

Da li ste do sad učestvovali u nekom kvizu? Ako jeste, u kom? Da li imate želju? Da li ih gledate?

Za početak, ja ću...
Učestvovao sam kao klinac u kvizu Tajne običnih stvari (ja peti, ostatak ekipe osmi razred), u četvrtak 20.1.2011. učestvujem u Slagalici..

Kako se zoves? Jer slagalica ide uzivo? Srecno.
Inace nigde nisam ucestvovao.

Žarko Stevanović, 16 god...
Ne ide, snima se ujutru..I hvala ;)

Moracu to da pogledam. Samo kazi koji si ti.

Inace nisam ucestvovao nikad, ali volim da gledam.

Ma videćeš Edi da sam klinac...I biću crveni takmičar..

Ako ne ide koji su kur pustali ono kad je onaj otisao iz emisije?
16 god.To ko ja jebote.Aj bas cu da gledam da vidim koliko sam glup/pametan.

Da znas,ako dobijes prvu,odmah se snima i druga.Moj drugar je ucestvovao pre par godina,5 emisija je snimljeno za dan.Nemoj samo da te trema sjebe.Srecno!

E, dobro. :)
Srecno ti bilo, onda.

Ma neće, jedini problem mi je što idem popodne u školu...Inače će pokušam da gi razvalim...Hvala i tebi ;)

Ja sam učestvovao u "Milioneru" dok je još išao na BK. I uzeo lepu paru.

Takve pametne face i tamo da pravis, izgledaces zajebanije :)

Ја сам на квизу "Матуранти", који се емитовао на Метрополису, освојио четворогодишњу стипендију Мегатренда. Четири сома евра у то време. Нисам могао никоме да је уваљам, уписо Геоекономију из зајебаванције, дао један семестар и баталио.

Sjajno advokate, kolko si uzo?

Uzeo sam 375 hiljada (odustao na 13. pitanju), to je u to vreme bilo negde oko 5.500 evra.
Mnogo sreće u četvrtak i samo opušteno.

Ja jedva čekam da još omatorim pa da učestvujem u Zdravo Evropo...Direktorka mi je obećala još u I godini da ću tamo učestvovati jer takvog rezultata na testu opšteg znanja nije bilo otkad ona radi (20-tak godina)...E baš sam genije...
A i za Milionera sam razmišljao da se prijavim ali će sačekam još malo da omatorim, tu negde sa oko 20 godina...
Milice, ja mislim da je repriza oko 5 ujutru...Ali tad neću ni ja da se budim =D

EDIT: Postoji mogućnost da ne budem u četvrtak na televizor...Mada su mi rekli da ću budem u najkraćem mogućem roku..

Poznato mi izgledas. Da nisi iz Zemuna/Tesle ?

Сијалице каће буде пренос ?

Meni je full bila ona najslabija karika na BK. Gotivio sam onu Sandru kad ih isproziva onako pofino.

Cekamo da fejlujes pa da ode na postere xD

Srećno sijalice
Moj nastavnik iz osnovne učestvovao u svim mogućim kvizovima lik osvojio milion dinara u onom kvizu pitanja za sampiona