Prijava

Bas veceras mi se javio jedan bivsi pobednik Slagalice, inace jedan od najmladjih pobednika tog kviza i skrenuo mi paznju na ovog mladica. Nazalost, utisak koji se moze steci o sjajnom potencijalu ovog srednjoskolca potpuno je srusen posto sam dobio ovaj link - http://vukajlija.com/forum/teme/18906?strana=1.

Taj mladjani pobednik je medju nama cim zna za ovo .

Ahahhaha ali sijalica objašnjava znanje. Mogu da zamislim izraze lica tih antiegomanijaka kad su videli ovo.
Sijalice, dobićeš ukor od Milke. Sedećeš na tronošcu u sledećoj emisiji.

Da...
kikovacemo ga!
pardon, banovaćemo ga!!!
THIS IS SPA... VUKAJLIJA!!!

Pitanje za sijalicu?
Da li ti decko znas sta si potpisao pre nego sto si poceo da se takmicis u slagalici?
Potpisao si ugovor u kome pise da nesmes da iznosis u javnost nista o emisiji dok ne bude emitovana. A sta si ti uradio ?
Otvorio si temu na forumu ( javno mesto dostupno svima) u kome velicas svoje pobede pre nego sto su emisije emitovane, cak si za jednu emisiju ispisao tacan broj poena koje si osvojio po igrama ti i tvoj protivnik. Ako je ovaj link dospeo na sajt slagalica.tv znaci vrlo lako moze da dospe i do organizatora slagalice.
A sta ce da bude kad dospe do njih?
Mogu na osnovu toga da te tuze a pare i nagrade neces dobiti jel si prekrsio ugovor.
Pa ti vidi dal si sad ispao pametan ili gluplji od 99% posetilaca ovog foruma jer sam siguran da nikome ne bi palo na pamet da uradi to sto si uradio ti...

Sijalica jebe više od ovih smorova sa slagalice!
Sad zamoli modove da sklone temu negde lol

Pitanje za sijalicu?
Da li ti decko znas sta si potpisao pre nego sto si poceo da se takmicis u slagalici?
Potpisao si ugovor u kome pise da nesmes da iznosis u javnost nista o emisiji dok ne bude emitovana. A sta si ti uradio ?
Otvorio si temu na forumu ( javno mesto dostupno svima) u kome velicas svoje pobede pre nego sto su emisije emitovane, cak si za jednu emisiju ispisao tacan broj poena koje si osvojio po igrama ti i tvoj protivnik. Ako je ovaj link dospeo na sajt slagalica.tv znaci vrlo lako moze da dospe i do organizatora slagalice.
A sta ce da bude kad dospe do njih?
Mogu na osnovu toga da te tuze a pare i nagrade neces dobiti jel si prekrsio ugovor.
Pa ti vidi dal si sad ispao pametan ili gluplji od 99% posetilaca ovog foruma jer sam siguran da nikome ne bi palo na pamet da uradi to sto si uradio ti...

Al on JEBE!

Mislim da se ova radnja uskoro zatvara , samo da dodje katandzija .

I birše brišimo za druga Sijaličku VOLIMO TE ŽARE xD

Mogu na osnovu toga da te tuze a pare i nagrade neces dobiti jel si prekrsio ugovor.

JEL tako ? Tako je jel je Baja upravu .
Ne daj se Baja , idemo do kraja !

Frenki vidim ti si online , bodrio si decka , sad je vreme da ga isto tako vadis iz govana i sakrijes ovo ;)

Mislim preteruju. Sakrivena.