Prijava

http://vukajlija.com/sreca-u-nesreci/117980
Slučajno sam prelazio preko svojih definicija, i videh ovo. Koliko ja znam, nije bila odabrana. Greška? Bag?

Nije bag. Vjerovatno je odabrana prvih dana novog sistema, dok je sve bilo pomalo nesistematično.

I, dokle ćeš više da se reklamiraš?

Nije bag. Vjerovatno je odabrana prvih dana novog sistema, dok je sve bilo pomalo nesistematično.

Nemoguće da mi je promaklo to. Jesi li sigurna?

I, dokle ćeš više da se reklamiraš?

Dok god mi prolazi. :)

Jesi li sigurna?

Nisam. Kao ni u šta, uostalom. Dosta propagande.

Hajd tamo pa baguj Slavkec :)
obavezno ono o savesti navedi, to me interesuje :)

Сигурно ју је Каизен изабрао првог или другог дана, те дефиниције су прошле потпуно неопажено. Имам и ја једну такву.

Сигурно ју је Каизен изабрао првог или другог дана, те дефиниције су прошле потпуно неопажено. Имам и ја једну такву.

Tako reci. Više volim kad mi fino objasne u čemu je stvar, nego kad me napadnu, s neba pa u rebra.

Nije Kaizen, sad sam gledala, i da, ima takvih nezapaženih još. Slavko samo žali zbog skora ništavnog. :)

Ali, postoji drugi bag sa odabranim defkama, eno prijavih tamo, Wojteče.

У почетку, када тек бејаше установљена институција одабраних (тј. изабраних) дефиниција...

(И рече Каизен: Нека буду одабране!
И бејаху одабране.)

... оне не бејаху паковане по датуму одабира (тј. по времену када их је пресвети модератор уздигнуо до одабраних) већ по датуму настанка (тј. постања).

Тако да је можда свакоме у неком тренутку нека дефиниција била изабрана, али она не бејаше постављена на насловну, већ на страницу 7-ог дана (или још тамо даље при почетку, тј. при крају) јер одавно настаде...

Онда Каизен увиде да није све у реду и одвоји небо и земљу, односно стави да логично, одабрана у тренутку одабира буде на насловној... во вјеки вјеков...

И аутори одабраних пропатише, и страдаше, јер њихове дефиниције нико и не примети, као да и не бејаху оваплоћене...