Prijava

Ja bi iz respekta prema, možda najboljem srpskom bendu, zaključao ovu temu.

Ау. Човече, како неко ко воли џез и квалитетну музику, штавише, и бави се музиком, може да каже овако нешто?

I jos da kaze BI umesto bih :P

Ja bi iz respekta prema, možda najboljem srpskom bendu, zaključao ovu temu.

Не знам који је најбољи наш бенд, али ЕКВ сигурно није.

Serb, kakve veze ima rispekt prema bendu sa ovim filosofskim pitanjem?

Možda i nema nikakve veze, ali ja nekako ne volim da kopam tamo gde ne treba. A pitanje uopšte nije filozofsko.

Za mene je Milan umro od karcionom pankreasa (zvanično saopštenje) a Margitina sudbina je u njenim poslednjim godinama bila jako tužna. Pružili su nam toliko lepih trenutaka sa svojom muzikom da jednostavno nisu zaslužili takav kraj, pogotovo Margita. Ali život je to.

A sto ne treba? Pricaju o ljubavi, seksu, sta je tu lose? Mislis da je Margita bila nevina? Mislis da Milan nije imao jutarnju erekciju? Mesas zabe i babe.

Pricaju o ljubavi, seksu, sta je tu lose? Mislis da je Margita bila nevina? Mislis da Milan nije imao jutarnju erekciju?

Iju kakvi bogohulnici!
Pesma i bingo!!!

Ја мислим да се нису креснули, јер нису били чисти.
Маги му је била симпатија.

Margita je spavala Milana ne on nju

AMIN

Nisam čitao postove, mrzelo me. :) Evo mog mišljenja. Da su Milan i Magi bili u baš prisnim (prijateljskim) odnosima, to stoji, ali zato nisam siguran da je Milan spavao Magi. Negde sam pročitao da su Bojan i Magi bili u vezi.

Не знам који је најбољи наш бенд, али ЕКВ сигурно није.

Partibrejkersi,pa Orgazam po meni.EKV jeste dobar,al mislim da nisu najbolji.Odrast'o sam uz Caneta i brejkerse...

Не знам који је најбољи наш бенд, али ЕКВ сигурно није.

Partibrejkersi,pa Orgazam po meni.EKV jeste dobar,al mislim da nisu najbolji.Odrast'o sam uz Caneta i brejkerse...

Griva!

u bog i roken rol...monaha arsenija se bas spominje koliko je magi volela da spavao sa svima

Не знам који је најбољи наш бенд, али ЕКВ сигурно није.

Не знам како размишљате овако...не-знам-праву-реч
Поредити њих је толко безвезе да... опет-не-знам-праву-реч
Није музика за нас кад не знамо да је слушамо и престанемо да једемо говна. Сви у гранд!

margita je umrla nevina ako je uopste umrla. ako nije umrla onda, logicno ziva je i zdrava. mozda nije zdrava ali je ziva. ili bar zivahna. mozda je na aparatima? ako je na aparatima na kojim je aparatima? slot? mega dzek? koliko se upucala?

elem ako je jos ziva jos je i nevina. osim ako ima decu onda jbg kako da budes nevin ako imas dete? sta ako to dete cuje da se ona spavala sa milanom? da li je milan otac? ako je otac zasto on, kao svesteno lice ide okolo i pravi decu? vracamo se na ono: da li popovi drkaju?

da se vratimo na temu. margita je nevina jer zamislite situaciju kresnete neku curu i ortak vas pita koga si jebo? ti ces reci margitu. i svi ce znati da na nju misli jer je to retko ime. medjutim ona je znala za jadac, znala je da ce odmah na nju da pomisle cim cuju da je milan spavo margitu i rekla mu je, citiram "milane ti si mi to gurao u dupe a sad bi da mi turis u usta" i onu drugu cuvenu "operi ga milane"

ako je na aparatima na kojim je aparatima? slot? mega dzek?

аахаха!

margita je umrla nevina ako je uopste umrla. ako nije umrla onda, logicno ziva je i zdrava. mozda nije zdrava ali je ziva. ili bar zivahna. mozda je na aparatima? ako je na aparatima na kojim je aparatima? slot? mega dzek? koliko se upucala?

elem ako je jos ziva jos je i nevina. osim ako ima decu onda jbg kako da budes nevin ako imas dete? sta ako to dete cuje da se ona spavala sa milanom? da li je milan otac? ako je otac zasto on, kao svesteno lice ide okolo i pravi decu? vracamo se na ono: da li popovi drkaju?

da se vratimo na temu. margita je nevina jer zamislite situaciju kresnete neku curu i ortak vas pita koga si jebo? ti ces reci margitu. i svi ce znati da na nju misli jer je to retko ime. medjutim ona je znala za jadac, znala je da ce odmah na nju da pomisle cim cuju da je milan spavo margitu i rekla mu je, citiram "milane ti si mi to gurao u dupe a sad bi da mi turis u usta" i onu drugu cuvenu "operi ga milane"

ne seri nindza

И још нешто...хехе..цела се високо-музички-образована, критичарска екипа овог сајта боље разуме у квалитет музике од правих критичара. Све они као не знају, а ви знате. Курац сте ви понеки, да вам ја кажем. Голи курац.

А ко су ти ''прави критичари''?
Именуј ми једног нашег ''правог критичара''. Молио бих те.

Ljudi, udaljavate se od teme, koga bole kurčina koji vam je omiljeni bend. Koitušenje je tema, obratite pažnju.

И још нешто...хехе..цела се високо-музички-образована, критичарска екипа овог сајта боље разуме у квалитет музике од правих критичара. Све они као не знају, а ви знате. Курац сте ви понеки, да вам ја кажем. Голи курац.

Није лепо да вређаш те понеке. А и ако си којим случајем погрешно схватио, ја немам ништа против ЕКВ, шта више, готивим их, али њихови загрижени фанови су углавном паљевине.