Prijava

Nikad nismo ni imali.

Alonso sl god za aston

Nešto se mislim - gledam F1 od osamdespete i ispratio sam 6 višestrukih šampiona - Prosta, Senu, Šumija, Alonza, Fetela i Hamiltona. Naučio sam da taj kalibar ljudi, pored toga što moraju da budu izvanredno dobri vozači, da izgrade auto oko sebe, da budu hladne lubanje i pokeraške face, svako od njih mora da bude toliki željko da pobedi da mora da bude pokvareno djubre, prevarant i Bugar.
Svi - osim Hamiltona.
Nisam njegov fan-boy, od vozača štujem jedino Mensela, navijam za Ferari i po NZ liniji volim Meklaren. Ali ovako sagledavam stvari:
Prost se natakari na Senu u poslednjem krugu poslednje trke i osvoji sezonu.
Sena uzvraća uslugu sledeće godine.
Šumi uspešno radi isto sa Hilom, neuspešno sa Vilnevom, biva Čed nad inselima Masom i Barikelom, odradjuje 10 sekundi kaznu nakon cilja, nastavi niz.
Alonzo pobedjuje sezonu jer je Briatore naredio Pikeu junioru da se zakuca u zid i izvuče safety car pred kraj trke. Blokira Hamiltona u boksu da ne može da se kvalifikuje. Dobija nadimak “Teflonso”, because nothing sticks.
Fetel - multi 21 sa Veberom. Šupičku materinu, woke djubre švapsko plus anglofilsko.
Hamilton uvek korektan. Pre par sezona šampionat još uvek neodlučen, on pita Totoa da ga pusti da obidje Botasa i da napadne prvo mesto, Toto ga pusti, Hamilton fejluje i vrati mesto Botasu. Važi da bi iko od ostalih pet to uradio.
Dobro, jeste pokušao da ubije Maksa u Silverstonu prošle godine, ali realno mislim da je više bio šeprtlja nego zlurad.
I kako je podneo Abu Dabi prošle godine je za primer.

Jeste, stoji sve to, i hamilton ce biti goat uz sumahera, ali ne mogu da se otmem utisku da je bio glavni predugo u najdosadnijoj eri f1 i zato mi drago da vise nije.
Nije on kriv za to, al jbg.

Btw, svi su oni bili ok dok nisu naisli na rivalitet gde je gusto. Tad nisu.
Hamilton je bio vodja ere u kojoj nikada, nikome, nije bilo dozvoljeno da ucini stvari “gustim”.
Do Verstapena, kad prvi put Hamilton i pokazao malo prljaviju igru, ko sto rekoh.

Gledaj verstapena kako je kul i gospodin kad ima 100 poena prednosti :)

Piastri napiso da ne vozi za alpin, izgleda ricciardo upada

izaslo mi nasumicno u jutubu

Hamiltone veliki si

Ko je prvi prošao kroz cilj?

S tim što su danas bolidi u Monaku nekoliko sekundi brži po krugu nego tada.

S tim da imaju tehnologiju da mogu jebeno sami da voze

dakle po poslednjim informacijama, piastri u meklarenu, alonso u astonu, rikardo u nascaru a za alpinu ce kao drugi vozac voziti AI

Yeah, nije sigurno naravno ali znas da je veliki ljubitelj nascara, postoji mogucnost da se sl sezone za njega ne bude mjesta u f1 pa ce fakat hteti da se okusa u nascaru ili tako negde

jebem li ga, da od karijere koja je stvarno obecavala u f1, zavrsi ovde:
https://www.youtube.com/watch?v=QGczJCjpKqM

mada jeste, ne verujem da ima neku buducnost u f1, osim da alpine odjednom nekim cudom postane kOmPetiTITivan