Prijava

Ima i 200 ja verujem al samo je jedna idealna

Konacno perez sa dobrom voznjom u kvalifikacijama

Ali zašto Petar Božović kao Big Smoke? Odlična profilna uvek me nasmije

Koja je kvota da će ova dvojica da se sjebu u prvom krugu?

Ferari vs Meklaren će da bude napeto.

Deluje mi da hamilton gubi campionat

daleko od resenog, razlika izmedju 6 poena a ostalo jos 7 trka...

sto kaze che, bice ove sezone jos makljanja medju njima, i samo se nadam da na kraju nece da bude osvojio zato sto jednog manje zajebali kaznama od drugog.
mada vec pocinje da lici na to, jer su jasno stavili do znanja jedan drugom da nemaju nikakvog postovanja medjusobno, prvo hamilton kad ga je supacki i skroz namerno zakacio na silverstonu da izleti sa staze sa 250kmh, a onda i kad je verstapen ovog zagradio bez ikakve tolerancije.

u prvoj krivini sad, i onom delu posle, ne ocekujem da ce verstapen da ostavi ni kurac prostora hamiltonu ako je ovaj brzi, a ni hamiltona da ce da se i malo cima da ga zakaci tockom namerno posle u brzim krivinama posto je dokazao da je supak cim gusto.
a on odlucuje sad kako ce da bije posto je iza, moze kasnije da koci i da izgleda kao da je brzi dok kaci ovog ispred, tako da ovde je do njega u tim prvom krugovima.

tako da kvote po meni:
hamilton isteruje verstapena u prvim krivinama, uz malu stetu na svom bolidu: 1.5
hamilton i verstapen zajedno zavrsavaju u pesku: 2
hamilton sjebava prednju osovinu dok verstapen zavrsava trku: 2.5
obojica zavrsavaju trku bez incidenta: 3

svi do jednog sampiona su bili takvi kad ispadne rivalitet. sena vs prost se znalo, ako pridju jedan drugome na manje od 5m, onaj ko vodi u sampionatu ce napraviti sranje. kazne tad nisu ni postojale. sumaher je 2 sampionata na najsupacki nacin izvukao, direktnim isterivanjem protivnika u nezgodnoj situaciji - jedan od hila, jedan od hakinena.

ovi noviji, alonso vetel, nisam nesto mnogo pratio pa ne znam, al mislim da konkretne drame i nesportskog ponasanja nije bilo odavno kao ove sezone, nekako uvek je bio jedan samo ludak, ove sezone ih ima dvojica.
hamilton mislim da nikad nije imao prilike da pokaze da je supak npr.

sve ukupno, zanimljivo za gledanje sad.

hamilton mislim da nikad nije imao prilike da pokaze da je supak npr.

Ne treba njemu posebna prilika, on to pokazuje samim svojim postojanjem

Ne znam koji je kurac mercedes dao botasu novi motor opet, kad bi perez odrzao tempo uz ovu dvojicu da i luis jednom vidi kako ide 2v1. Ali celt potpuno u pravu, najvece ce sranje biti ako se opet desi neka zajebancija sa kaznama kao u silverstonu pa 10sek bude zamjena za unistenu trku

verstapen ima usta ko vucicu pederu, navijam za ferari i leklera hvala pregotivna glava

Ja se nadam naredne sezone borbi ferari-meklaren, da se vrate stvari na mesto, plus su im i vozaci najmanje nepodnosljivi, al od toga kurca nema, red bul ce poceti da domijira kad dohvate i kontrolu nad motorom (imaju beskonacni budzet jbg), a meklaren nikada nece da bude najbolji dok koristi mercedesov motor a imas mercedesov tim.

Ne znam koji je kurac mercedes dao botasu novi motor opet

Ja koliko sam ispratio imaju nekih problema sa pouzdanoscu bolida kad ga ceraju na max power. Kao javlja se neki cudan zvuk, nisu sigurni o cemu se radi i naravno boje se da ne bude neki DNF sto bi znacilo 80% pozdrav od titule tako da koriste Botasa kao zamorce, menjaju delove da provale gde je problem

Čuli kako lupa djunta lol

https://youtu.be/HT2WtvYYDpY

Iskreno se nadam da ce bar jednom da bude sampion na kraju… Kad je Rajkonen moze i on

gotiva je on ali tesko

start ocekivan, ovde bolje kad startujes kao drugi ladno

Jeste. I iznenadilo me sto Verstapen odustao, nije ni pokusavao da se nabija nakon onog guranja na pocetku nego izadje sa staze da ne rizikuje kontakt iako gubi mesto.
Al nakon ovog boksa izgleda kao da red bul igra sah a mercedes mice.

Do kraja ce perez da sjebe hamiltona