Prijava

Fala kurcu gotovo ovo. Do naredne nedelje i nade da ce saudi arabija da donese neku zanimljivost, i nesto sto malo podseca na F1.
Sto ce se desiti kurac. Sto bi rekli ovi navijaci sto ih snimaju dok vestacki “slave”: Jeeeeeeeej

gledamo ova govna od trka, al dobro, bar kad pada kisa na spa oni ne voze.

nego kako, umesto, ako bas jebeno mora za pare, ove arabije ne ubace na pocetku sezone negde da ih i ne gledamo, ne, oni ih voze na kraju sezone da odlucuju za titulu. ove staze.

poserem se na to

Kako se ne podnose Hamilton i Alonso uhhhh

Do naredne nedelje i nade da ce saudi arabija da donese neku zanimljivost,

najbrza stata u istoriji, pola sekunde mercedesu u kvalifikacijama najmanje

imam neku nadu da dzedaj nece da bude totalno sranje ko katar. malo vise lici na nesto iz evrope, pa makar vestacki napravljeno.

Ako luj uzme pobjedu i najbrzi krug sledecu trku, a maks bude drugi, ulaze u poslednju trku izjednaceni

mislim da ni u jednom paralelnom univerzumu ne postoji sansa da bilo ko osim hamiltona dobije zadnje dve trke po ovim pustarama, na kojima je za prvo mesto iskljucivo bitno kolko ti je motor jak, nista taktika, nista tehnika.
mozda botas ako hamilton obezbedi pre zadnje da mu dovoljno 3. mesto pa puste botasa da se zaraduje jednom u mercedesu. ako on bude hteo to.

verstapen i ako pridje, popice vec neku kaznu ili nesto tako.

to je to.

Kako su sranje ove staze jebote koji ih kurac stavljaju na kalendar, a da zbog para

Uzima govno cigansko titulu, nema sanse ovaj u red bulu da ista uradi mada kontam da ce sledecu ici na drugo mesto i onda u poslednjoj zakucavanje u hamiltona na startu i SLAVICEE SE TITULAA

Odlučio sam da ne gledam čim sam vidio da se vozi po pustinji, nema tu trke nikakve čista zabava za peškiroglave

sve je vestacko. staza napravljena na mestu gde pisale kamile u pesak, ravno, predvidivo, moze da se vozi autopilotom. vestacko preticanje, drs, pravac, evo gledaj uzbudjenja bilo 40 preticanja. na istom mestu. na isti nacin. tehnike bez.
cekaj cekaj, sta se ovo desilo. au pukla guma botasu! posle jos 4. ko da je staza napravljena da se vozi iz leve brze, ravne, konstante krivine u desnu pa opet u levu, i onda izadjes na pravac, udri drs vau uzbudjenje kakva trka kakav spektakl pogledaj samo publiku, njih 50 belih majmuna i katarskih sisatih eskorta sto su skupili seici, jedne obukli u hamiltona druge u vrstapena pa ih snimaju sa vremena na vreme kad im kazu sad se derite a oni jeeeeeej kakvo uzbudjenje ne veruem.

sere mi se kad vidim ove trke. taman se malo navucem na f1 i onda se desi ovako nesto i ogadi sve.

Mislim jasno je da je sve cirkus ko keceri jebeni, ali pojedine nove staze bas digle to na apsurdni nivo.

a ovo sto kazem da prave staze na mestu gde pisaju kamile nije zajebancija
https://tinyurl.com/yhan94xc

ovo je mesto gde ce da prolazi staza u dzedaju naredni vikend. rekoh da vidim kako izgleda. slika je doduse od pre nego sto ce tu da prave stazu, pa verovatno zato izgleda ko smetliste, ocistili su to robovi do sad, ali proves the point.

vozi se tamo gde ima para...

Bukv.

Sta da se radi, svima se gadi.

gledamo ova govna od trka, al dobro, bar kad pada kisa na spa oni ne voze.

Btw ona suluda krivina uzbrdo se menja, nece moci da se vise vozi punim gasom tako da se pojacavaju sanse da sl godine gledas trku po kisi i magli.

Jedva cekam da uzivamo zajedno u ovome

https://idsb.tmgrup.com.tr/ly/uploads/images/2021/08/29/140269.jpg

ima dosta nacina. odlozi za drugi dan npr.

ne znam kako kazes da nisu zanimljive trke po mokrom ili starije staze koje donesu neku vrstu iznenadjenja ili stagod u poredjenju sa trkama na ovim novim stazama gde se lagano "obilazi" al samo na pravcu, pa udri ko ima jaci motor. 100% su sanse da nece da se napravi neki "level field" kisom, ili nekim sranjem koje malo pobrka stvari planiranju i taktiziranju, i izbaci napred timove koji odrade neku improvizaciju. ili imaju srecu, nebitno, nesto sto je zanimljivo za gledanje i navijanje.

gledao bi 20 monaka gde niko nikog ne prestigne pre nego sto cu opet da gledam katar.

u monaku bar gledas kako jedan pokusava da prestigne drugog do besvesti, a ovaj brani, dok na kraju neko ne zaglavi stazu pa se opet naredjaju jedan iza drugog, pa nekad padne kisa, neko iznenadjenje. u kataru gledas vuuuuuuuuu na pravcu drs, varnici, red bul i mercedes napravili 50 identicnih obilazenja na pravcu.

na papiru ovo drugo uzbudljivije. ali ne moze da se gleda.

Nisam ni bio svestan da su počeli da prave nascar od ovog sranja, ide se ka tome da budu ovalne staze znači. Jarno Truli se prevrće u grobu.

Ne moze da se odlozi jer brate vec u petak treba da se nacrtaju u ne znam italiji i da budu spremni za trening. A postavlja se pitanje sta ako i u ponedeljak pada kisa? A svi znamo da bi poseta radnim danom bila uzasna i neisplativa

Pricali smo vec mrzi me da se ponavljam posle ovog, trka u belgiji bi bila zanimljiva pod uslovom da se ista vidi, nista se nije videlo tipa samo je max video ovi iza njega beli zid, a da ne govorimo o opasnosti jer su na ovoj krivini uzbrdo ginuli i pri suvom + noris razlupao bolid na kvalifikacijama bas tu.

Katar je smece kao i uopstalom sve te staze gde su se nekad pojile kamile.

Lista staza koje bih izbacio da sam ja neka vlast

Spanija

Staza na kojoj je obavljeno vise krugova testiranja nego sto je odvezeno na svim ostalim stazama zajedno. Sve poznato, nema iznenadjenja, preticanje takodje moguca samo posle startno ciljnog pravca. Cigani.

Monako

Ako zazmurimo na oba oka zato sto se radi o tako kultnoj stazi trka nema svrhu. Ajd realno da je uzmemo tu stazu i da je izmestimo u tipa Bratislavu, da li bi iko gledao to djubre? Nema smisla sa danasnjim bolidima koji su duplo veci i tezi nego u doba Sene itd, preticanje prosto nije moguce. Ja tebe kao jurim ti se kao branis i tako mozemo 755 krugova. Vratite stare bolide i mogu da gledam 5 monaka bez djovaka.

Soci

Srecom necemo ga vise gledati svakako ali da ga zapljunem opet.

79% kruga u džedi je pun gas ajme