Prijava

ok, al nije mi jasno zasto nije svetlelo u bolidu i bila zuta svetla, kad je tako sad?

Ajmo Gasli ili Alonso da umrse muda Amiltonu, inače gledamo Maksa i Botaru kako jedu govna

Gasli vozač sezone LAGANO

Pirlo i Bekam na gridu, rodjaci

Jebi ga Maks, Amilton sa 25. do pobede prošle nedelje. Pokaži šta znaš, tobogan je naš.

Kad porastem hoću da budem Džeki Stjuart

Najjača lubanja u F1 evr

ŠMAJHEL na gridu!!!!
Hajde pišite nešto, će se samobanujem ovako lol

ne znam zasto ali javlja mi se nesto da ce da bude ekstremno dosadna trka, mercedes 1-2 niko nikog ne moze da prestigne.
pruv mi rong f1

vece, gume se ne pregrevaju, ne trose puno, sanse za kisu 0.00000000000001%, siroka staza, naredjace se po brzini vozila do 10. kruga i tako tandrljati do kraja trke.

Odnosno do kraja sezone, da se ne lazemo

Nije baš ispalo tako, dobra trka :-D

Kako nije ispalo, bukvalno jedino mesto za preticanje pravac i drs, to ne racunam u neku borbu i preticanje nego da se naredjaju po brzini vozila.

To je to do kraja trke, ne znam sta neko vidi zanimljivo u ovome?

Ono, culi da preticanje zanimljivo pa ajmo da napravimo vestacki da se preticu na naj-vanila moguce nacin do besvesti dok na ostatku ne mogu da pridju jedan drugome zbog prljavog vazduha. To su nove staze.
Potpuno promaseno, vodjeno statistikom.

Vestacko, ko i sve dole po arabiji

Brza ova pedercina mamu mu jebem

Uzasna trka. Ove staze mogu da budu zanimljive samo ako nekom pukne guma ili mu se zaglavi sraf u boksu, brzi preticu sporije na pravcu, naredjaju se bez borbe, jednaki ne pridju jedni drugima na manje od 200 metara i to je to.
Arabije, malezije kine i novi zelandi. Njima je to zanimljivo

Alonso ludacki brani podijum u poslednjim krugovima ako Okon ne sjebe Pereza

Hamilton vara naravno

Kakav mulac ovaj Sumaher jbt