Prijava

E pa Kierk lepo si predvideo nema sta, Lekler startuje sa prve pozicije, Hamilton tek peti, ludnica

mercedes se previse zaneo sa egzibicijama u ovom dizajnu, izgleda da se usrali.
ne znam, mozda im plafon visi nego ostalima, da vidimo za 2-3 trke, al cini se da ce da podviju rep i da vrate na nesto normalnije.

has i alfa/sauber, lepo iznenadjenje. ferari izgleda ove godine dosao sa jebenim motorom.

poserem se na meklaren, naso sam ko ce mi bude favorit.

mada najverovatnije je ove godine mercedesov motor supak.

Svi ferari korisnici su dobro prosli, bar za sada, videcemo sutra. Lekler je vozacina, bio moj pik od kad se pojavio, nadam se PLODONOSNOJ SEZONI i klanju sa verstapenom

Srecan zbog mercovog stragla

https://www.youtube.com/watch?v=Oe8ucnyNUgs

ovo kul. redbul brzi u sporim krivinama a sporiji u brzim. na pravcu isti.
mada, mozda je i do verstapenove bolje tehnike to.

Dobro odradjeno.

Jedva cekam, Haas u top 10, Botas iza Hamiltona, ocekujem da bude max agresivan na njemu, da naplati za sve godine koje je morao da se suzdrzava.

Ma merdža je merdža. Nikad ih ne otpisujte. Jeste videli kakve automobile prave? To je praznik za oči.

Da vidimo mogu li mercedes i Hamilton da budu jos vece kuckice i pedercine ove sezone... Ja mislim da mogu

Propustio sam pocetak al vidim ljutu borbu izmedju mercedesa, hasa i alfe. Lepo

U ovo bolje izgleda dosta od zadnjih 15god.
Moze i da se ukine drs

Nije bas najjasnije sta je mercedes uradio sa motorom, ali usrao je sve koji ga koriste. Mozda pokusavali nesto da optimizuju da bude usko da mogu da smanje ovo nazad, i sebi kao i napravili nesto za 5. mesto, al ostale zakovali za dno.

Muka sto to ne moze bas tako lako da se menja ko karoserija od trke do trke.

Nisam ukapirao sta je bilo sa verstapenom, a perez jbg.

SARLLL LEKLERR JEBANJE

Moram da pogledam poslednjih 10 min opet :/

Cestitke Charles, najpoznatiji Monacanin posle Nola

Srecan plasman Hamiltona na P16 svima koji slave