Prijava

Uglavnom, ne vjerujem da je vozačima previše ugodno.

Ma jebeš Has kao Has. Nego Andreti je prva ozbilna priča za novi tim u 2024-5. godini. Imaju novac i iskustvo u drgim trkačkim kategorijama. Znači, nije to neki novi HRT ili Katetham i slično. Plus, Reno bi po svemu sudeći dobio mušteriju za motor.

A ovako, ako upanu sad kroz spasavanje redova Hasa ostajemo na 10 ekipa.

I iskreno se nadam da će ova pravila da malo ubiju dominaciju srebrnih šupaka.

pozdrav Kizo :O

A gledam kako bi uopste neko mogao da sad tek tako udje u f1, 20 dana do prve trke, deluje besmisleno

Ne sad. Nego Andreti ima plan u naredne tri godine da uđe. Ali sad mogu da preumu Has. Ono Has Andreti Rejsing U Krug F1.

kako god, i da udje sad u haas, bice djubre.

f1 tim je dobar onoliko koliko dobre inzinjere, mehanicare i organizaciju imas. mozes menjas pravila do prekosutra, ako se timovi ne menjaju ne ocekujte velike promene, pogotovo ako je neko dominantan kao merc/redbul.

Zato sam i optimističan oko Andreti tima. Ako ne uđi sad već za par godina, jer imaju porebne predispozicije. Upravo pomenuto ljudstvo ali i dobru infrastrukturu, a vjerovatno bi i sponzore sa sobom povukli, poput Gainbridge-a.

Oduvek iso ovaj kizo na kurac, kao kul forumas, a on duplo golo lik

ma bice ovo opet redbul-mercedes. nadao sam se blizem ferariju i meklarenu (meklarenu pogotovo), ali najverovatnije je to to.
mozda, postoji neka sitna sansa da upadne ferari u pricu, ali nesto ne verujem.

mercedes namerno ne vozi kako moze.

al ako cu za nekog da navijam bice to danijel i lando. rikardo malo vise recimo mada i lando je kul, ne bi imao problema sa bilo kim, obojica su bolje pojave od woke hamiltona i zazuljenog verstapena.

a i da krene meklaren da pobedjuje da se vrate stvari na mesto.

ali kurac, dokle god imas ambiciozan mercedes vanila tim i koristis mercedes motore, neces moci bolje od njih.

i ferari bi bio ok, al ferari ne volim, oduvek sam pre bio ili za meklaren/vilijams/reno stagod

ako mecka namerno simulira onoliko problema, pogotovo sa cuvenim porpoisingom, onda oskar za gospodu

Odlican izbor za zenu

Baton je takva bratina, poslusajte njegov interju za Nikom Rozbergom npr

Za razliku od Hamiltona kome svaki udah i izdah deluje izvestaceno Baton mi skroz opusteno i prirodno

PREDVIDJAM LECLERCA U PRVIH 3

Navijam za Sainza ali moze i Lekler samo da LH ne uzme osmu titulu.

trening pocinej za 3h :>