Prijava

Samim tim sto je samsung ja vjerujem u svako pljuvanje.

Z3 ima predobru kameru, samo sto sam cuo da se ponekad previse zagreva da su morali da je izvade iz telefona, ali mislim da nije nista serijski nego nekoliko gresaka.

Ja imam trend plus od 90 evra sve odradjuje samo baterija sto je losija...

Koliko je u srb Huawei G7?

Nov oko 300-350, polovan oko 250 zavisi od stanja.

pitanje za brata tuljana, sto ne pustaju 5.1 za g3, video sam negde mozda i preskacu..

Ih meni prvi kojeg sam zvao rece 280. Spustite to malo imate veci promet i td.

Неам појма брт. Ја пратим само апдејтове за нови андроид М илити 6.0

Ledeni, ovo nađoh prvo. Vjerovatno ima i jeftinije da se nađe. http://www.topmobilni.rs/proizvodjaci/huawei/ascend-g7

Kod nas u BiH su dosta jeftiniji telefoni. Izgleda smo veća sirotinja od istočne braće.

Biće update za g3 do kraja leta

брт лепо сам вам реко које су најбоље радње и ђесу телефони најефтинији са 2 дине гаранције

http://www.logicshop.rs/sr/mobilni-telefon/g7-ascend/1649

Au ladno prodaju iphone 6+ za 78 soma

па пази нов 6+ у иноземству је 700, ови га продају за 650

немож поредити његову цену у огласима и у радњи

Lumia 640 XL LTE
ili
Iphone 5s 8GB
??
HITNO!!!!
i ako može razlog da se navede

за колко пара узимаш? шазнам, ја би узео ајфона без икаквог размишљања

разлози
јер је флегшип?!?!?!??!

Krle, bolja kamera ti je na ajfonu, ram i procesori su ti nebitni jer oba operativna sistema nisu zahtjevna. Nisu u cjenovnom rangu aparati, tako da ti je i to bitno da razmotriš, osim ako ne uzimaš preko operatera. Razmotri šta hoćeš, jeftiniji telefon sa malo lošijom kamerom ili malo skuplji telefon sa boljom kamerom i OS koji je specijalno za njega pravljen.

Krle, ukratko: iPhone 5s. Brži, ljepši, optimizovaniji za brz rad i kamera je odlična. Imao, vidio, probao.

problem je samo što je to ova od 8GB, ne znam da li je to dovoljno memorije.
i druga stvar, ovaj model ima A6 procesor, a nove petice imaju A7.
valjda je i A6 dobar...

Mitke, uzimam na rate 24 meseca u MTSu, pa je razlika 300 kinti na mesečnom nivou pa to i nije toliko strašno.