Prijava

Pa sve zavisi sta najvise koristis na fonu

treba mi muzika, whatsapp, mesindyer i fejs.
I naravno fotografije, ali ne nešto posebno mnogo, više za neke skečeve koje primetim tako slučajno. lol

Onda uzmi ajfon, ne znam šta se premišljaš. Trebalo bi da t bude dovoljno memorije, nećeš instalirati na to ne znam koliko aplikacija. Slike, muziku i ostalo uvijek možeš čuvatina Sd kartici.

брт мојен да размишљаш секунда, узми ајфона

што се тиче меморије тржи слике небитне у клауду а оно што ти може затребат на телефону и неш имати проблем

Brate ni jedan Iphone nema slot za sd karticu. realno malo je prostora za muziku msm ako oces da stavljas puno, mozes da uzmes deezer npr. Al samo nzm dal to ima na apple storu.

treba mi muzika, whatsapp, mesindyer i fejs.
I naravno fotografije, ali ne nešto posebno mnogo, više za neke skečeve koje primetim tako slučajno. lol

то можеш и са оним телефонима за динар

не просеравај се, реци лепо мала ми је кита па оћу да учиним да ми магично порасте уз помоћ јабуке са задње маске телефона

brate furaj ajfon, neces valjda lumiju izvadit na sto u klubu nemoj da se seljacis

pa kad te pita riba sto nemas ajfon i koji ti je to kurac na stolu da moras da joj objasnjavas da ajfon ima 8 gb i a6 procesor a da ti je lumija svijetlo plava jer si ti nezavisan i siguran muskarac

hahaha
tebra, kad se već nudi tako jeftina kombinacija što da ne. 2 godine po soma i po za telefon, a paket imam gratis zbog BOX paketa.

a realno, ne treba mi mnogo muzike, a s ajfonom možda budem i jebo nekad

to je ta prica o kojoj vas ucitelj Pezos govori.
koristice mesindzer i slikace slike, a uzima telefon koji kosta boga oca, pritom on sam ne privredjuje ni dinara...sad mi je zao sto te nisam jace sutirao na Kalisu onaj dan pred drustvom.

Peyose, telefon placam sam. mesecno po soma i po, nije puno. s obyirom da bi mi svejedno to otislo na cigare da pusim. poy

ЉООООЉ ПЕЗОС ШТУДИРА ЉУДЕ ЉООООООЉ

ФЛЕГШИП ЈЕ КРУЦИЈАЛАН, ТУЉАН НА ЊЕМУ МУЛТИТАСКУЈЕ ПО ЦЕО ДАН, ПРАТИ ЦЕНУ БЕРЗЕ И БИТКОИНА, И ДАЉИНСКИ КОНТРОЛИШЕ КЛИМАТСКЕ УСЛОВЕ У СОБИ И БРЗИНУ ВЕНТИЛАТОРА НА МАШИНИ ЗА ПРАВЉЕЊЕ ПАРА

i zavrsio sam vojnu gimnayiju i upisao akademiju, na budyetu sam celokupno shkolovanje. cale i keva dinara nisu dali ya to. tako da ne kenjaj vec yameni tu stolicu ya racunarom, iyliyala se.

U Pez usrao te sada ovo sa stolicom

Krle, šta još imaš u ponudi sem ta 2 telefona?

nisam skontao to za stolicu, glupo je opet cu te nasutirati potporucnice Krle.
to sto si zavrsio vojnu gimnaziju samo znaci da ces da zivis u nuznom smestaju kasnije hahah

aha skontao sam, kao mnogo sedim na stolici za kompom...

Mitke, nekako ne verujem ostalim brendovima, a samsunge ne gotivim. Tako da, ovo mi je bilo u opticaju.

Brt, ybg, takav je zivot. Cujem da se grade neki vojni stanovi dole u Brace Jerkovic, nesto tako, IMA NADE

vukajlija.com/reakcije/163557 hahah

De Krle, mućni malo glavom, nisu telefoni sad ko prije 15 godina pa nećeš da kupiš motorolu jer nema zmijicu. Pogledaj slobodno i Lg, Hiawei, sve ti je to isto sranje manje više, ko da je bitno kako se šta zove. Time samo pokazuješ da patiš od toga da imaš najzvučniji telefon. Nisi nas ni morao pitati za mišljenje u tom slučaju. Najskuplje nije nužno i najbolje, upamti.