Prijava

митке не једи киту, чињеница је да се зна који телефони добри су а који су смеће.
Купују се флегшипи и поуздани телефони, а алтактели ван плус мини г7 оптимус лте се оставља за нубовске просечне србенде који гледају дал има квадкор или хексакор

добре телефоне зовемо флегшипи. Узми брт ајфона, неш се зајебати, пусти шта серу ови људи. Идаље мисле у глави да ајфони коштају ко кућа са окућницом у сланкамену. Сада ајфоњ вреди исто колико и флегшип андроид јбг

митке не једи киту

+3.14

imao sam jebeni huavei p6, ljubi ga majka prelijep telefon i fin za ruku i sve to, al nakon 7,8 mjeseci pocne da trokira on, da se pali gasi kako oce mrs u kurac kinesko govno

uzeo ja ajfon 5, godinu i mjesec imam nijednom nije zabagovao, nije me sramota vise u klabingu, problemi sa kicmom nestali, a sto se tice toga sto ribe nece ih slikam dok mi puse u veceu trokadera, otkad sam instalirao retricu ja tih briga nemam

Posaftajte mi ga obojica, znate. :-)

ma ovo je iz ljubavi mitke, celicimo te za pravi svijet kad slucajno izgovoris u klubu u budvi da je sve to isto pa se okupe oko tebe istetovirani flegsipasi i zastupnici telekoma da te biju, da znas da povuces rijec

не терам ја вас ође да ви пазарите флегшипе, ја вас само терам да већ за паре које сте сами издбојили узмете нешто што ваља а не да узимате неку сплачину од телефона што ће да се сјебе за шест месеци.
Јебига ви најбоље знате колико и како користите фон, сходно томе изаберете колико ћете паре на фон одвојити

E a najaci su mi ovi kao: Sta ces da koristis pa hoces da das za fon toliko i toliko.

Nije vazno sta cu da koristim, vec hocu to sto koristim da.mi ne kuca i baguje, da se sam ne restartuje i da mu ne treba 3 dana da otvori nesto.

Uostalom njihove su pare neka kupe apple watch od soma evra ako im se moze i oce.

Јебига ви најбоље знате колико и како користите фон, сходно томе изаберете колико ћете паре на фон одвојити

Pa šta misliš, da sam uzeo Lenovo iz neke ljubavi ili hipsteraja?! Radi brzo, a baterija mi je najbitnija stavka. Ipak, dao sam ga ženi, zbog posla, ne može uvijek puniti fon na terenu, pa sam ja uzeo M7. Dakle, svako uzima što mu paše.

селтик је један човек фасциниран батеријама

Tuljane, majčina dušice, baterije udišu život telefonima! Okrutan si, moram te drukati Udruženju za Ravnopravnost Baterija.

EDIT: JBG, u ratu ono, nema struje, zavoliš akumulatore i baterije, popričaš s njima, vidiš da su i baterije ljudi.

сетик ће бити онај тип деде што има колица за акумулатор и онда сваки дан тако се шета и вуче за собом свог акумулатора на ком допуњује лаптоп, телефон, женин телефон и тојоту пријуса

Jer žena zbog posla ne može a da joj baterija ne drži 42 dana.
Brt kad uzmeš android svestan si da ćeš ga dnevno puniti i to je to jbg

Uostalom njihove su pare neka kupe apple watch od soma evra ako im se moze i oce.

najcesce nisu njihove pare, nego pare mamine i tatine koji jedva zarade da plate ratu za stan ili za kiriju ili nebitno, al imaju debilka od sina koji ne moze na drugi nacin da se pozicionira u drustvu pa mu treba apl sat od 1000 eura ili tako neko sranje

To ti je ko kad u Bmw ubaciš plin. Lepi ako ćeš da se kurčiš ima svoju cenu

Ja bi da se kurcim al ne skroz nego da ustedim malo jeri moze to nekako?

A kurac može, kad ne platis na mostu platiš na ćupriji

на крају испаде да је онај зенфон 2 флегшип јер је на листи, мада имају и неке телефоне од 100е па ми цела листа мало чудна
елем пошто су неки рекли да за те паре има боље од зенфона, дајте препоруке.
флегшиповао сам двајс дана диљем балкана чак сам и штек остављен само за фон начео, тако да ми остало од тога још мало јаче од 100 јура
узимам преко пакета микс (нет) м, тај зенфон ми је доплата 15 иљада, дајте нешто у том опсегу. попуст 50 посто не предлажите пошто на 1400 то није ништа

Šomi, nategni se nekako za zenfon 2, telefončina je.