mobilni telefoni

  1. samsungu valja note i s serija ostalo, a imaju ih mnogo, necu komentarisati. Huawei i motorola vec par godina nisu sranjo firme. Ne znam kolik ti je budzet, vjerovatno bi ti koristio htc m8, malo je zastario ali si rekao da si i s3 uzeo kad mu je pala cijena.

  2. Prove i sam sam bio veoma skeptičan po pitanju telefona koje proizvode Kinezi, ali me je razuverio kum koji radi u Telenoru upravo na testiranju aparata koje oni kasnije ubacuju u svoju šponudu. Na njegovu preporuku sam i uzeo ovaj Huavei, a pri tom čovek je pun reči hvale za modele njihovih proizvođača. Mislim da grešiš oko toga da Kinezi ne mogu biti ozbiljni proizvođači mobilnih telefona.

  3. http://mondo.rs/a836804/Mob-IT/Vesti/Microsoft-Lumia-950-XL-i-Lumia-950-vodeno-hladjenje-Continuum-Dual-antena-i-USB-Type-C.html

    Џабе панично укидање апликација за виндовс
    Гугл гори, андроид се руши

  4. HTC mi deluje kao ozbiljan igrač, ali nisam dosad koristio jedan. Ćale ima HTC Windows, meni se OS i ne sviđa mnogo. Elem, gledam sad Telenorovu ponudu, ove cene su sramne. Jebeni mejnstrim i obaveza da imaš telefom skup koliko i ceo plakar sa odećom.

  5. Brte Gonzo, kapiram te. Čak su mi se svideli zbog reklame s Levandovskim, koji mi je drag, ali ne mogu nikako da prihvatim Kineze kao ozbiljne proizvođače mobilnih telefona. Ovaj moj je radio besprekorno u garantnom roku, metar dana posle isteka garancije krenuli bagići. Sad npr. fejs aplikaciju i mesindžer ako instaliram, telefon umire u teškim mukama.

    Huawei radi delove za Samsung, i veći su igrači u telekomunikacijama od svih ostalih. Tako da ne lupaš kada nemaš pojma. Ako pričamo o Android telefonima, tu je svakako Huawei jedan od najozbiljnijih igrača. Rame uz rame sa Samsungom i sličnim. Ali i dalje su Win fonovi daleko stabilniji.

  6. Reme nemoj hvaliti windows, saće android nubare da te hrane kurcem.

    Tipujem na armina, bohora i sasvim debelu, čuj mene nebitnu, debelu.

  7. ok je ako nemas kinte za teatro i maju berovic, ali nemoj pricati da je bolje u krugu porodice docekati ng i jesti rusku salatu i grand sou, eto jedne paralele

  8. Reme, koliko izvrćeš što sam napisao, pederu raspali! Mislio sam kazati da po difoltu ne prihvatam Kineze u ovoj industriji jer su... Kinezi. Mogu oni da prave telefone koji leče rak, ali su i dalje Kinezi. Da su najbolji - i dalje su Kinezi!

    https://www.youtube.com/watch?v=Mz1LsXwATig

  9. Што се свађате ко цигани око телефона?

  10. inace neajfone koristimo samo mi i istocno od nas, da l to znaci nesto jebem li ga :D

  11. Ајде не лупетајте за Кинезе, Леново је кинески па имам њихов лаптоп, ИБМ технологија, издржљив ко багер 4 киле с батеријом, једино ова моја серија има мали проблем са хлађењем, ова пластика, дио кућишта испод процесора се мало истопио али остало све ради ко сат

  12. ладно фураш гроб лаптоп са оним клиторисом на сред тастатуре.... тотални фешн но но

  13. којим клиторисом на сред тастатуре брт? сасвим ми нормална тастатура

  14. Tuljane, to je Trackpoint i još u doba IBM-a je napravljen iz ergonomskih razloga, hiljadu puta manje zamara ruku od tačpeda, a Lenovo i dan-danas pravi za HP i DELL sve tastature koje imaju Trackpoint. A da podsjeća na klitoris, da, ali to je valjda nešto pozitivno :-)

  15. Haha Armin zaključao

  16. Туљане то дугме вјерујем да је из доба пентиум 2 процесора и 256 кб рама, ја имам сасвим модеран лаптоп, има чак и ХДМИ прикључак и монитор у колору

  17. Лајк ко мисли да Трућ има ајфон и да не планира да купи нови телефон

    не треба ми ајфон, да користим телефон више можда бих и размишљао о томе.

    елем, загрејао сам се за лумију. што се тиче стабилности и коришћења, шије сваки андроид у својој класи, гледао сам неку распалу лумију са 512МБ стару две године и ради као нови андроид са 1ГБ. али главни проблем ми је тренутно што интеза нема и-бенкинг апликацију за уиндоуз, а мало мањи, али ипак проблем, што ни сбб нема апликацију д3го. ето, то је неко моје нообовско размишљање. још се двоумим, имам још месец дана да се одлучим. јебем ти живот! :(

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.