Prijava

5 i po inča, taman staje
skeč

камо среће да нема луфта

Kako moze baterija od 4000 mAh da ne izdrzi ceo dan?

Pa možda može dan, Papete, ali ne može puno duže.
Za to postoji više razloga:

- jeftiniji procesor vuče više struje za isti posao nego kvalitetniji i skuplji,
- čim osvjetljenje pređe 50% ekran troši struju ko đavo,
- opcije na telefonima danas i prije 2-3 godine su nebo i zemlja,
- ljudi koji dugo vise na telefonu zbog posla začas isprazne bateriju,
- tigritze macxkitze koje vise na telefonu začas isprazne bateriju.

Najgori su oni ljudi koji imaju skupe telefone a nemaju osnovne aplikacije na njemu, tipa Facebook, Viber, Mesendžer... i govore kako im telefon može 2-3 dana. Pa gde da je potrošite majku vam jebem!?
Ubijte se vi koji ste kao ovi što sam naveo! Najgora sorta ljudi!

Uzeli telefon da im lijepo izgleda kad stave na sto, da se ne brukaju! hahahah

EDIT: Nije ovo tebi Seltic upućeno :D

Meni nejasno da neko nema rezultati.com ili drugu aplikaciju iste namene xd

јел пробо неко то да откључава телефон скенирањем курца?

nzm mene nesto ne rade dobri mobilni telefoni u picku m :/

idem petkom na knjizevne veceri tamo samo vadimo one najgore telefon tipa 3310, simens sa antenom, neki profesor donosi onaj TELME mobilni za slabovide vadi ga

koju knjigu čitaš majmune
ti i ne znaš čitati, ubij se

Spalicemo mrkonjic grad do temelja

haha secate se kad smo vodili diskusiju na forumu kako makaronac ima mali kurac sa prekratkim frenulumom koji mu vuce glavic penisa na dole pa tako ore malo imanje u mrkonjic gradu

Huawei Honor 8 Lite ваља ли?

узео сам овај хуавеи и сад ме јебе то што има 16гб простора, од тога 7 имаш слободно кад га купиш и пошто сам инсталиро све апликације што ми требају говно пало на једва 4гб слободног простора, сад ће да милион апдејта напуни и то а апликације не могу да се премештају на сд картицу, гугло сам како да се растерети то мало и не могу да нађем па ако неко зна овде решење нек ми напише

иначе све остало је супер, нарочито батерија

Bač jbt šta si ti instaliro, i ja imam na HTC-u 16 GB memorije, instalirao sam mali milion svega i opet ima 7.5 gb prostora.