Prijava

Lajv je neki u pitanju je li Cor7ez?

Pa ne ozb pa dokle jebote
Ajd malo malo
Posalji Papetu u pvt al operi se covece

Boli me kita, banuj me trajno. Proradila pohlepa kod mene kad sam video kako su uyeli pare a ja ispusio, sve se nadam ce vrati kladza tu opciju. pojedoh se ziv.

A i nisam ja to sad pomenuo uopste, papet me pitao jbt.

Ajde Cor7ez daj barem u PVT i ja volim bajadere jbg.

Kako zamisljas da vrate opciju za koju su videli da im neko uzima pare kako te nije sramota bre

Koliko ti tacno mislis da su ljudi ovde glupi majmuncino bezobrazna

Sto ne igras u drugoj kladzi pizduljo lazljiva jesu uvezani pa i ostalih 20 kladionica skinulo opciju

Ljudi, evo javno vam se izvinjavam. Video sam kako uzimaju pare i ja debil cekao par dana, dok zavrsim obaveze. Sad to vise ne radi. Al probacu kod drugih kladza tu foru, mada tesko da radi. Kod ove jedne je bio bag. Ako nece, kazacu vam u cemu je bila fora.

Ajd pustite me par dana da probam jbg.

Sad ja ne pricam o tome a ispasce kako kenjam i spemujem.

Vidi Tilmo druze. Ja se vise ne ljutim na tebe ozb
Onako ravnodusan sam i pocinjem nekako da te sazaljevam ne znam. U glavnom bedno
I nisam ja mod ovde da te banujem i da jesam ne bi jer sam ja sazaljiva picka a ti mi budis neka tuzna i bedna osecanja ozb

Resio sam da budem normalan lik ovde, kolko to mogu biti. xd

edit/ hvala Boh.

Ajde na fb mi kazi foru da uletim milion dinara ujutru ako prodje pola dobitka je tvoje a pola dobitka je bar 250k valjda nije kvota ispod 1,5 sta god da je

Nije ti ovo za hvala.
Meni neko da napise ovako nesto ja ne znam zabrinuo bi se

u lokalnoj kladionici u nisu one sa smederevcem ko somijeve sto se zovu bukvalno KLADIONICA i resili da obogate malo ponudu uzeli softver sistem ko zna od koga i bilo je fazon ko krece sa centra na pocetku tj. cija je prva lopta e sad postoji minut dva izmedju starta utakmice i bacanja novcica i tad se trpa to se radilo kad je prvi put uvedena ta igra pa su se setili posle da blokiraju par minuta pre meca to al eto u KLADIONICA kasne ljudi deceniju tilmovi drugari trpali tilmo ispusio xd

Ako vam sad kazem da je lazov necu vam nista novo reci kapiram, sto se mene tice voleo bih da ga banujete zauvek jer ovakvu slinu lazljivu dugo nisam video

Imaš li ti još uvek onaj p8 lajt neotvoren?

Ne treba mi odma' nego da pitam jbg da l' imam i tu opciju, na istom sam k'o arming sad i sve ovo što telenor ima u ponudi trenutno mi je govno uglavnom ili je preskupo ako valja, pa možda samo uzmem paket bez telefona a da telefon uzmem 'vako negde, mada ne znam još šta mi odgovara

Najjace da imam brt

A 'de znam reko' bleji ti negde

Videću po KP ima li nešto kršteno a da prepolovim ugovor ovamo