Prijava

Pa samo Iphone X nema okvir je li?

ima fazon dvajes modela čajnezera pored kojih bilo koji aktuelni fensi brend deluje bajato, al ako nećeš čajnezera, onda moraš da kupiš ajfon x ili s8 jebiga xD

Pa dobro pobroj neke od tih kineza, nemoj sad tu da kriješ CAKU

ne smem da ih navodim javno, nebitno što...

ala biraju imena, stvarno su daunovci kinezi

Pa ja imam kineza, nemam problem sa time..

овај што сам окачио сам хтео да узмем ако одем тамо да радим, много је јефтинији у кини него овде, као и остали њихови телефони а крца

једина мана коју сам приметио у рецензијама је то што нема звучник него некако вибрацијом производи звук унутра јебем ли га како а тај звук је срање квалитета и немош причати ко човек

Na papiru je ok sony sa apsolutno prosječnog korisnika, mada bih ja radije tražio nešto što nije mediatek procesor jer su skloni otkazivanju poslušnosti bez ikakvog razloga (95% kineza je sa MT procesorima i 80% njihove tromosti je upravo MT procesor). ne mora značiti da će da crkne odmah ili da uspori ili pobudali, ali je veća vjerovatnoće, jednostavno MT se ugrađuje u jeftinije proizvode jer su i sami jeftiniji.

Da ides da radis u Kinu? Waat?

e фала скочимише

а реците ми може ли телефон да се декодира а да се не изгуби гаранција и колико то може да кошта? и ако се декодира да ли је онда откључан само за наше мреже или могу и кинеску картицу да убацим? нуб је питање ал морам негде да питам јер сам нуб и незнам

to trebaš pitati tamo gdje uzimaš, zavisi od provajdera jebiga. Neko ti sam otključa a negdje te gladaju uvrijeđeni.

U suštini, "otključavanje" je idiotski proces i ne mijenjaš ništa na telefonu što njegov softver nema, jednom kada uradiš možeš sve kartice (naravno ako ti telefon podržava frekvenciju tog kineskog operatera, ne to trebaš više obratiti pažnje, koju mobilnu telefoniju, mada generalno današnji noviji telefoni su svi širokog pojasa tako da su pokrivene manje-više sve mreže)

у теленору откључавају оне телефоне за које је истекао уговор, имам један који је још увек употребљив и њега ћу носити као резерву

значи морам носити овај да ми откључају, јебему матер мора радити кинески телефон на кинеској мрежи да га јебеш

Ne mora značiti, imaš kineze koji prave telefone za sve svjetske mreže, imaš kineze koji prave telefone posebno za kinu a posebno za svijet. Ali pazi, 95% slučajeva da ako je došao do Srbije da može da radi i u Kini.

купићу ја тамо онај шаоми без ивица, него ми треба нешто дотад, дај боже да ће ови хуавеији да раде

šta bre ideš da radiš u kini brate moj

Иде у сумо рваче, хехе (капирате, ђембели је а Кина - Јапан исти курац)