Prijava

Naručio sam Xiaomi Mi A1, da li sam se zajebo ili nisam?

Da li vredi uzeti Nokiju 8 ?

Koliko je Samsung Galaxy J5 bolji od Alcatela Shine Lite? Drugi mi dođe džabe, a za prvi bih morao da doplatim 7 i po hiljada. A ima i opcija da za iste pare uzmem A3 umesto J5 i Alcatel A5 umesto Shine Lite.

Shomy, nisi se zajebo.
Nikolase, ne vrijedi.
Stecane, Samsung samo Note ili obični 7, 8.
Alkatel daj mački, ide februar.

Pa vidiš da čovek ima ograničen budžet i pita od ove ponude šta je najbolje, a ne koji je Samsung najbolji.

Stec, ja bih pre uzeo neki od tih Samsunga, al pošto verujem da nisi zahtevan korisnik trebalo bi svi da ti rade posao. Idi u radnju, izdrndaj ih malo i uzmi koji ti se najviše svidja

Стец, питај продавце који је најбољи кад гађаш матер, коме неће пући дисплеј.

С Е Л Т И Ц
Е
Л
Т
И
Ц

Po onome što sam čitao na benchmarku, samsunzi će raditi bolje, duže će raditi bez usporavanja, mada sam to mogao i ovako da naslutim.

Al sad nikako da se odlučim između a3 i j5, skoro iste ocene imaju svuda. A3 mali ekran, ali je vodootporan, i pošto oba imaju nedostatak one lampice za notifikacije, a3 to rešio nekim awlays on ekranom.

A nemam kad da idem da ih vidim, moram do 3 da se odlučim.

A koje verzije su A3 i J5, 2016 ili 2017?

Mi A1 piša po svim vašim flegŠITOvima, samo da kažem, sad možete nastaviti sa dnevnim aktivnostima.

Sad će doći neki mongoloid i napisati kako je xiaomi sirotinjska spika.

Brace yourself.

Ma kakvi, Skočko. Nijedan telefon iz Kine ne može biti sirotinjska spika, jer se svi telefoni poizvode u Kini xD

Obe su 2017, Mlato.

Edit: Odabrao sam J5

Kolko je zamena ekrana za z3?

Gledam nesto po netu al ne mogu pohvatam sta je sta.

Si ga polupao somino?

Reci mu boh da nije dostojan Z3
EDIT: 30-40 € košta barem

Ma ispao nesto pa se pojavile neke linije.

Kolko je zamena ekrana celog, ne samo stakla?

Jesi smotan jebote ker
Oko 40,50 evra sa zamenom