Prijava

Slika dana na fazon svaki korisnik ima pravo da uploda jednu sliku dnevno kao predlog a modovi odaberu koja ce biti objavljena kao slika dana...

Sad će se neko zapitati koji ce nam to....
sad baš nisam ni ja siguran al kontam da bi bilo jako i da bi možda makar malo smanjilo postere sa smesnim slikama i komentarima koji veze nemaju... u nadi da će sliku koju su hteli da podele sa ostalima predložiti kao sliku dana a ne staviti u poster sa komentarom tipa "komentar je suvišan..."

Ae sad da čjem vaše mišljenje ili pljuvanje po idiji....

Ја бих предложио да се отоври конкурс за предлоге а да најмаштовитији добије банану.

Hajde da otvorimo još 76 kategorija i takmičenja a da zaboravimo definicije, nismo zbog toga ovde. Recimo konkurs za temu dana, ili najbolji crtež u paintu.

Ja mislim da je post dana bolje.
Ili najmaštovitiji način za dobijanje bana.

edit

najbolji crtež u paintu.

To vuče ban!:D

@menijesamodosadno

dobro sad šale nikad dosta...

@StrajaKg

ok mogao si samo reći da si protiv

a sumnjam da će mogućnost uplodovanja jedne slike dnevno da uništi definicije... mislim ako se neko regovao na vuku da bi jednom dnevno predložio sliku alal mu ku#$c...

@Dzankee

poštujem normalano mišljenje vezano na temu...

Ово ти је скроз неоригинално. Да си предложио оцењивање оцена, па још некако, али овако...

@GM

zašto? jer mora sve da bude izvanzemaljsko na stranici? ne daj bože da je negde već viđeno?

@Culle.haha

blah... jesi me sad zajebo...

E cule, zamalo mu ja ne nacrtah u paintu kako da citira :) totalno glupo si dobio ban :) nego protiv ovog predloga sam. Bolje takmičenje za trola dana.

Brate, kad ne radi lift ide se stepenicama. Ne sere se okolo.

vidiš to trol dana ima bolju perspektivu... posto su ovo istrolovali totalno xD
a kockar ti mora da si najveci jebač u selu :D ti kad baciš fore u kafani na autobuskoj svi na dupe upadaju jel tak :D

Jok. Ne idem ja na periferiju.

Arčiš po kulturnim mestima a? xD

:jede stiropol i posmatra diskusiju:

Arčiš po kulturnim mestima a? xD

Stoka arči. Ja bivstvujem. A ti?

Нот гона хепн.