JEBANJE.

  1. To, brate!
    Jebemo kurčinama u pičke i čmarove!

  2. ПАМПРЧИМО ЕМО ЦАВЕ!!!Само за Буржума!

    ијаоооо шта ми се десило вечерас , брука , брука , брука ........зове ме лик да му наместим нешто око компа , ја као ајде , одем код њега кући , чачкам комп долази његова жена и каже му да иде да донесе воду ваљда , тако нешто , из друге куће , само што је изашао риба се баца на мене и каже "ајде ајде шта чекаш пожури!" лол ја у чуду реко мислим се у себи бежи будало то ми ортак сад ће да дође за 2 минута за то време не могу ни да кренем , сад ме мало блам да идем код њега због те кучке ,ево сад се то десило пре 15 минута ... лоло , јебем ти суптилност .....

  3. ЏАНКИ КИКАБОЈИШЕ! КИКА БОЈ РАСКРМАЧУЈЕ!

  4. KIKA RASPLINJAVA

    JOGURT RAZČVORUJE

    KAJZEN UPAMPRČAVA

    JA RAZGNJIDAVAM

  5. KIKA BOY SUPER JEBAČ!

  6. ЛАКИ ЈЕБЕ ОРТАКОВУ ЖЕНУ !

  7. ЛАКИ ЈЕБЕ ОРТАКОВУ ЖЕНУ !

    I OBE ĆERKE!

  8. Šta ćemo sad, ljudi? Kaizen ne dozvoljava da se tema vrati u aktivne...

  9. Кика Боју је бог дао дар ,само један дар.Он је најкомплетнији ЈЕБАЧ НА СВЕТУ!!!

  10. Celog života sam jebao. Zašto? Moram da dokažem da sam vredan nečega. Moram da proguram jebanje u aktivne teme...

  11. Kako ne daje,šta navodi kao razlog?Jel ima bilo kakav odgovor od Kaizena?

  12. Čovek samo kaže: "Ne".

  13. Aj predložite šta da radimo,glupo je da jebemo po celom sajtu,banovaće nas sve.Ajde šta se dogovorimo ja prihvatam i podržavam.

  14. Jedino da pitamo nekog moderatora da nam pomogne?

  15. Треба да напишемо такав текст који ће самог Каизена да покопа као личност и да направи пометњу у њему самом и да се самоиницијативно почне уверавати како је је јебање заправо смисао вукајлије......треба мало више времена да се то лепо смисли али потпуно је изводљиво и ефикасно ,,,,

    на крају ће Каизен писати свуда ЈА ЈЕБЕМ!

    ....или као што ја већ рекох да прогурамо неког од нас за мода , то че на дуге стазе дати сјајне резултате ......

  16. bojanboj
    ЛАКИ ЈЕБЕ ОРТАКОВУ ЖЕНУ !
    I OBE ĆERKE!

    ТО !

  17. Обилић
    Треба да напишемо такав текст који ће самог Каизена да покопа као личност и да направи пометњу у њему самом и да се самоиницијативно почне уверавати како је је јебање заправо смисао вукајлије......треба мало више времена да се то лепо смисли али потпуно је изводљиво и ефикасно ,,,,

    на крају ће Каизен писати свуда ЈА ЈЕБЕМ!

    ....или као што ја већ рекох да прогурамо неког од нас за мода , то че на дуге стазе дати сјајне резултате ......

    ТОООООООООООООО !

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.