JEBANJE.

  1. JA KURCEM U PIČKU!

  2. ЈА КУНДАЧИМ!

  3. ЈА ПЕНЕТРИРАМ!

  4. ЈА КАД ЈЕБЕМ РИБА ПОСЛЕ ПАР МИНУТА УПАДНЕ У КОМУ ЈЕР ЈОЈ МОЗАК САГОРИ ОД ХИЉАДА УЗАСТУПНИХ ВИШЕСТРУКИХ ОРГАЗАМА!

    ОНДА ЈЕ ЈЕБЕМ ЈОШ МАЛО!

  5. JA URADIM ISTO TO, PA POSLE TOGA ODVEDEM RIBU U BOLNICU I ONDA JEBEM MEDICINSKE SESTRE!

  6. Једном сам јебао искусну равуљу са великом километражом, и рекла ми је: „АААА, ЖИВОТИЊО НЕНОРМАЛНА, НЕ ТАКО ДУБОКО!! БОЛИ МЕ!!!” И онда сам јој набио и другу трећину курчине у пичку!

  7. KAD SAM SVRŠIO U DEVOJKU, ONA JE REKLA: "KAKO MI JE LEP UKUS U USTIMA" I IZ USTA JOJ JE ISCURELA MOJA SPERMA.

  8. КАД МЕ БИЧАРКА ЗАЈАШЕ БУДЕ СЦЕНА КАО ИЗ ИСТЕРИВАЧА ЂАВОЛА, ОНО, ГЛАВА ЈОЈ РОТИРА И ПОВРАЂА СВРШ СВУДА УНАОКОЛО ПО ЗИДОВИМА!

  9. JA KAD SVRŠIM U PIČKU, NE SAMO DA JE ČESTO PRILEPIM ZA PLAFON, NEGO NEKAD I PROGIJE PLAFON I IZLETI NAPOLJE!

  10. Направио сам неку пропаганду:

    http://img517.imageshack.us/img517/9657/jebanje.jpg

    (На другој слици је млевено месо, да не буде забуне.)

    ЈА МЕЉЕМ!

  11. lolololololololo

    JOGURT PRESLIŠAVA

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.