JEBANJE.

  1. Nema veze što sam oženjen, i dalje bi je trsio
    http://img408.imageshack.us/img408/7686/nevena35copy.jpg
    http://vukajlija.com/recnik/autori/34579
    Sam za caru trejdmarka i mene! I još ko oće...

  2. BRAĆO, JA ĆU USKORO DA VAS NAPUSTIM. MORAM DA JEBEM PRAVIM KURCEM U PRAVU PIČKU.

  3. TAČKICA NAŠE MESO

  4. Izvinite na spamu, a ko je TACKICA?

  5. ОДО ДУЧИМ БРАЋО! ДУЖНОСТ ЗОВЕ! ФРАНЦИ ВИЗИГОТИ И ВАНДАЛИ ЗОВУ! ЕГИПАТСКО НОВО КРАЉЕВСТВО ЗОВЕ! ЈА АРЧИМ КРАЉИЦЕ МЕРНЕИТ И КЛЕОПАТРУ СЕДМУ!

    ЈЕБАЋЕМО ЈОШ! МИ ЈЕБЕМО! ПОСЛЕ ИСПИТНОГ РОКА ЈЕБАЋЕМО ЈОШ ЈАЧЕ И ЕНЕРГИЧНИЈЕ! УЛИЦАМА ЧЕ ПЛИВАТИ СПЕРМА И ПИЧЈИ МОЈСТЕР! БИЋЕ СРБЉЕ НАРОД НАЈБРОЈНИЈИ!

  6. el nisu najbolje emo cave?

    kika, ko je to?

  7. Tačkica nas sve osvojila!!!!

  8. ПОЗДРАВ БРАЋО ЈЕБАЧИ!

  9. Duplo w ti bi Kostića, a? ;)

  10. DUPLO V, TO JE LEELA!

  11. Emo cave su najbolje, a duplo w je pleonazam, bem te usta

  12. Тачкица је ЏИМИ

  13. video sam na temi sa slikama malopre

  14. Aha, sta je radio, trolovao nesto?

  15. Џими троловао са тачкицом

  16. Nije Džimi, nego Mrmun!

  17. Aj bas cu baciti nekad pogled na komentare, nisam bila tu izgleda.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.