Prijava

Ovu temu sam otvorila nadahnuta ljubavlju i ljubavnim romanima.
Ovde napisite pisma koja nikad niste poslali ili kojih se setite u datom trenutku.
Pismo ne mora govoriti o istinitim dogadjajima i osobama koje poznajete.
(Nisam mogla da se setim u koji forum da stavim ovu temu,tako da modovi mogu da je prebace tamo gde misle da ce ovoj temi biti bolje)

Ovo bi trebalo da ide u dom za nezbrinute teme.

Citaj prvi moj post i to nekoliko puta!Ima jedna recenica koju sam posebno istakla!

Nemam ništa protiv teme, ali nije za rubriku Sve vezano za Vukajliju, jer nema veze s Vukom.

Hvala jurodivi sto si premestio temu.Bas si srce!Ljubim puno :: :*

Jao ljudovi bre!
Pa napisite nesto.
Napisite meni pismo,ako vec nemate kome!:D

A je l' mora pismo, ili može post ođe na Vukajliju? Pitam, jer nikad nisam sla' pismo, pa ne znam s koje strane se liže markica. Isto me stra' da mi se ne svidi i svu je pojedem. Još jedno pitanje, mora li da počinje sa Dear Ljudmila (zaboravih ti ime)?

Слажем се са ЈТУ.

Ma ne mora!
Ne morate vi sad da pisete pisma kako su pisali pre 100 sa "Dragi taj i taj..."
Pisite kako vam volja!
Mesjo naravno da je post na Vukajliji.
Zamisli kad bi mi svi slali pismo na kucnu adresu,pa mene bi moji odrali.:D:D:D:D:D

Jimmy Page procitaj jos jednom pre nego pocnes da solidarises sa nekim!

Што вичеш, прочитао сам 4 пута, не једном.
Приватно писмо је нешто што се тиче 2 особе - оне која шаље и оне која прима. Давати писмо трећој партији на увид је скрнављење. Да си се икад с неким дописивала, увидела би разлику између светости правог писма и фолиража које си читала у ''љубавним романима''. С друге стране, можда си мислила да ће неко да окачи писмо које је написао фиктивној особи (''Pismo ne mora govoriti o istinitim dogadjajima i osobama koje poznajete. ''). Најпре, не видим смисао писања нечег таквог, а још мање видим смисао качења истог на форуме. У ствари, сад сам се сетио. То људи продају часописима као што је ''Cool Girl''. :)

nazalost Mif moracu da se slozim sa Jimijem

Sad cu ja svima da napisem pismo,samo da smislim sta cu napisati.:D:D:D:D

Zajebavam se mifu, mene je teško poruku od 10 karaktera na telefona napisat', a ne ljubavno-erotska pisma.

Slažem se sa Vuletovim slaganjem sa Džimijevim slaganjem sa JTU.
Značenje tih pisama možeš samo umanjoiti stavljanjem ovde.

Jao ljudi pa mozete pisati pisma imaginarnoj osobi!
Ne moraju biti ljubavna!Mozete da se zezate!
Evo recimo ovako:
"Dragi moj...
Jedva cekam da me obuhvatis svojim dlakavim pseudopodama...

Или:
''Једва чекам да ти љубим усмине меке''. :)))

Jedva cekam ,da odem i ispovracam se ,kad procitam vasa pisma...

Nina, potpisujem...