Prijava

Da li smatrate samoubistvo kukavičkim potezom ako niste u životnoj opasnosti?

Recimo dužni ste, imate neke probleme, nebitno i ubijete se....

Ja sam uvijek mislio da je to pičkasto jer je bježanje od problema, pa mi možda vi dokažete suprotno

Slažem se da je kukavički bez obzira na argumente koje će neko izneti na ovoj temi.

Borba do kraja, nema predaje, do pobede.

Star si, bolestan, siromašan i povrh svega sam. Jedino što ti ostaje je malo snage da digneš ruku na sebe. Ja ne bih imao snage u takvoj situaciji da živim dalje. A i ne znam da l' bih imao muda da dignem ruku na sebe. Ne znam, možda ima optimističnijih ljudi koji vide izlaz iz svake situacije, ja nisam jedan od njih.

Зависи. Ако пресечеш вене или се отрујеш неким срањем и слично, онда је педерски. Али ако скочиш са зграде или се бациш под воз или тако нешто надркано, онда је до јаја.

Jajarski je.Mada,kazu strucnjaci da je potrebno mnogo muda za samoubistvo.Jebes ga,nikom nije svejedno jer ne zna sta ga ceka posle.
A,one,sto se guze na mostu bih sam ubijao.Taj da 'oce da se ubije,skocio bi sa prve zgrade u okolini,ne bi pravio sou i jebavao gomilu ljudi.Jos na tv-u pljuju likove koji se zadese na licinom mestu i dele ovo moje misljenje.

Ја сам из Суботице. Град са највећим процентом самоубистава у Србији.. Мени је то тако блах. На кафи не трачаримо ко се ским спанђао, него ко је летео или слично :)

Мада...
Превише волим себе.
Не бих се никад убила!
<3 Домина љубави мва мва <3

a ako se obesiš o kanapče za vodokotlić?

Sve može da se reši, mislim da je samoubistvo samo bežanje od problema.

Да не мислим да је то за млакоње, мислим да бих се досад већ убио.

Taj da 'oce da se ubije,skocio bi sa prve zgrade u okolini,ne bi pravio sou i jebavao gomilu ljudi.Jos na tv-u pljuju likove koji se zadese na licinom mestu i dele ovo moje misljenje.

U tome je poenta. To su oni očajnici koji ne vide izlaz iz svoji problema, nemaju hrabrosti da se ubiju, pa žele da naprave neku javnu pompu kako bi drugima ukazali na svoje probleme. Nije ni njima lako.

probaj strajo sepuku da odradiš, paš da viš kolko je kukavički. samo pažljivo rasporiš sebi stomak, malo plića rana, sam dovoljno da creva poispadaju. i onda čekaš....lagano, da umreš.

samoubistvo je u suštini ćomanski. ali nekad i nije. u suštini ako se neko samoubije iz nekih nesebičnih razloga i bez preke potrebe to je fraerski. recimo onaj čeh što se zapalio na trgu ili uopšte samuraji, koji su mogli da nastave da žive, ali nisu imali cilj. izgubiti, ne biti najbolji, znači biti mrtav. :D

nije sto je kukavicki nego je bezveze...igra se prekida, game over...

Star si, bolestan, siromašan i povrh svega sam.

Nema bolesti, nisi u životnoj opasnosti.

Jajarski je.Mada,kazu strucnjaci da je potrebno mnogo muda za samoubistvo.

Jaaaako puno, ja mislim da nikad ne bih ni mogao to da uradim ma šta da se desi, ali mi je opet trulo i pičkasto u pm

Риспект за људе који су се разнели бомбама и спалили.

Culle, ti vise govoris o necemu slicnom eutanaziji. To je vec druga prica. A, Vujaklijasi, imate li misljenje o tome?

Na zemlji imaš 7 milijardi ljudi. Jel ti možeš da svojim razumom obuhvatiš najrazličitije mentalne sklopove ljudi u najrazličitijim okruženjima? Ne možeš. Neki će da dahću ženama za vrat, neki će da maltretiraju decu, neki će da dobijaju erekcije na midžete ili automehaničare, neki mažu svoje fekalije po zidu, neki će pokušati samoubistvo. Nije pederski niti pičkarski, niti je na tebi da to procenjuješ. Previše banalizovana i nepotrebna tema o kojoj može da se prducka i sere do sutra, dok se ne pojavi neko ko je stvarno prošao ili poznaje nekoga ko je prošao kroz to. Čemu? Šta te boli kurac da li je meni pičkarski što ćeš ti da se ubiješ? Pogotovo ovako banalno opisivati toliko kompleksan problem sa kojim verovatno nemaš ama nikakve dodirne tačke, "Jeste pederski", je potpuno hipokritično jer je to najpederskija moguća stvar koju mogu da zamislim da neko napiše. Bez vređanja.

Glupo je reći za neku temu da je nepotrebna, ali za ovu mogu da kažem i da je suvišna. Bolje nemoj.

Ma da, dolazi i meni ono crno sve u pm... Samo da mi je da umrem da počinem, ali ono...

Recimo kad sam htio da se 'pobratimim' sa drugom jednim, trebalo je sebi da malo recnem ruku ili prst, dlan, nemam pojma, ja sam malo recnuo, krv jedva da je krenula i PAF odmah me oblio hladan znoj i malo je falilo da se onesvijestim... Mislim da je jako teško povrjeđivati sebe fizički

Са великим притиском се такви људи сретну кад размишљају о томе или крену у акцију.

Ја кад бих хтео да се убијем, скочио бих у вулкан. А ви?