Separatizam u Vojvodini - stvarnost ili obmana

  1. Dobro bi bilo da bude nekog rata, tipa Ištvani proglase nezavisnost, onda Toma reaguje i pošalje vojsku; pa da k'o ljudi prošvercujemo nešto i zaradimo. Ovaj mir je veoma nerentabilan.

  2. Добили бисте по пички ви Србијанци. Ко је први ишао на Швабе кад је требало? И како нам враћате, тако што отимате наше жито, наш гас и наше паре? Е доста је било! НЕЗАВИСНА ВОЈВОДИНА!!11
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/84/Flag-map_of_Vojvodina.svg/436px-Flag-map_of_Vojvodina.svg.png

  3. Ма каки курац војводина, дајте шумадинци да се ујединимо и цепамо ми од њих,па нек они враћају кредите. НЕЗАВИСНА ШУМАДИЈА!

  4. pa da k'o ljudi
    prošvercujemo nešto i zaradimo

    red bi bio majkumu...

  5. E samo da dodam, tako su i Top lista nadrealista se zajebavali 7 godina pre podele bosne da će se podeliti ovo ono... I potrefili ljudi i datum u 5 dana. Pa vi vidte.

  6. Sve ovo što se dešava oko Voše je da se malo skrene pažnja sa Kosova...

  7. A šta piše u toj deklaraciji?

  8. dube http://www.blic.rs/Vesti/Politika/377063/Vlada-Vojvodine-objavila-tekst-Deklaracije

    danas išle neke glave po faksovima i prodavale studentima priče da je protest protiv smanjena budžetskih mesta haha

    ne znam u kakvoj to suludoj zemlji pozivanje na državni ustav biva smatran separatizmom

  9. Daj objasni mi kao seljaku šta hoće?

  10. neki gari pricao po gradu da mu pajtic jeb'o cimera.

  11. da brate,svi iz ds-a su gejovi.

  12. Nije Boris gej.

  13. U fala što si mi je pokazao. :-)

  14. Pajtić nije gej.

    nije,on je peder.

  15. Koja je razlika, u slučaju da nisi njegov rč?

  16. peder je karakterna osibina,a gej je naziv za osobu koja voli sopstveni pol.vvaljda je to definicija.
    ja poznajem jednog geja,a pedera kol'ko 'oces.

  17. Боки је хтео да јебе Северину ал му нису дали, тако сам ја чуо.

  18. Pa pricamo o gejizmu a ne o pederluku. Uostalom Pajtic je čovek oženjen i rasplodjen, kolaju glasine o gejizmu već godinama tako da čovek može biti ili hetero ili biseksualac a što se pederluka tiče zaista ne vidim ni malo razlike medju njima da je neko peder a neko ne. Po meni sve su to teške pederčine odreda, i oni prošli i sadašnji i budući.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.