Separatizam u Vojvodini - stvarnost ili obmana

  1. Pratim ja te vesti i sve to. Žena mi iz Subotice. Al ovde meni nije ništa jasno. To odjedared BUM! protest! Mora se informišem.

  2. Не могу да верујем да се људи још ложе на те приче. Па нормално да ће да подметну причу да су педери кад директна циљна група СНС, СРС и СПС су људи хронично престрављени од ужаса хомосексуалне болести. СОДОМЕ И ГОМОРЕ! ГОСПОДИ ПОМИЛУЈ!

  3. Ukratko, Vojvodini ide 7% nekih para, a ovi su im poslednji put dali 5% jer im ne odgovara vlast u nekim mestima. I ovi se bune: "DI SU NAŠI NOVCI", eto to je to.

  4. skupila se raja u gradu.ima ih ko sitnih svetaca.dolaze i iz drugih gradova.neki da bi se provozali dzaba prevozom da vide grad,neki da protestvuju.

  5. To samo u Srbiji ima da se protestuje protiv separatizma gde ga nema
    Ja bi stvarno voleo referendum i da se stavi tačka na ovo umobolno ludilo.

  6. ima prenos na tv-u.bas da vidim sta ce da se kaki.

  7. Pre nekih 2 sata ide brdo buseva sa bg tablama kroz inđiju sa srpskim zastavama ovo ono... Šta je bre ovo? Beograđani idu u ns da protestuju protiv "otcepljenja"? Ne razumam ja ništa ođe...

  8. Beograđani idu u ns da protestuju protiv "otcepljenja"

    OĆE DA SE OTCEPE OD NAS A MI IM NE DAMO PA DOŠLI DA SE BUNE

  9. Доказ да је и Вучић страни плаћеник и издајник.

  10. Jao bože koji transfer blama ovaj što sad priča

  11. Haha evo i metafore sa okom pa jebemumater nemož kosovo da bude i oko i srce olololololol

  12. Све демонстрације у Србији функционишу по принципу Ђенке из Маратонаца кад отвори биоскоп: ''Људи, ево вам паре за леба за мес дана, ал да идете на демонстрације и да вичете МЛАДИЋ СРБСКИ ХЕРОЈ/ ПАЈТИЋ УСТАША/ ВУЧИЋ ИЗДАЈА/ ИГЕН МЕКИКЕ ЕШКОЛАБО/ ЖЕНО ОПЕРИ МИ НОГЕ/ МИРОСЛАВЕ ИСКЉУЧИ ПЕГЛУ ОСТАВИО САМ ЈЕ НА ТРОЈКУ''
    Људи су продане душе и после се чуде што су и политичари такви.

  13. Ma, ajde bre. Realno se bune što im nisu isplatili onih minimun 7 procenata budžeta koliko su obavezni da daju. I treba da se bune. Nego ovi našli to sve da prepumpavaju, nije mi jasan naš narod uopšte. Malo vode eksperiment koliko mogu da potpaljuju narod i usmeravaju ga onako kako im odgovara. Izgleda da su dobili zadovoljavajuće rezultate.

    Stariji udovac sa deviznom penzijom, materijalno i stambeno obezbeđen, dosta lošeg zdravlja, traži mlađu raspuštenicu bogatog iskustva radi braka u cilju nasleđivanja imovine i penzije. Šifra: POTENCIJAL

    Koliko lošeg zdravlja?

  14. Vid Smorke što se javlja na oglas. :D

  15. Pravi sam.... Khm, khm... Oportunista. x)

  16. Bože koji transfer blama od mitinga

  17. Koliko bi bilo dojaja da je neko poneo vojvođansku zastavu da maše sa njom lolo

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.