Prijava

zasto sam avvi zasto sam ja to zasluzila godinama

Nije stvar u zaslugama nego ne znam ni kakvu blagost očekuješ od nekih tamo rendom duplih

hahaha koji jebeni kurac

U redu jeTomo, bilo šta bilo

aha. moja greška, autore Toma, autora IZNAD Oksfordskog. sad tek kapiram.

stvar je u zlobnoj nameri da se ponovo otvara rana, nebitno je ko pise i kad pise
kolicina klevete zlobe i nasladjivanje osporavanjem necije higijene i uvredom casti
nije bitno sto to nije vise frekventno ali dokle vise ta zloba kao jedina pokretacka sila
nisam ja javna licnost pa da moram da prihvatim da me vredjaju i iskopavaju stalno kao deo soubiznisa
koja je to gorcina da ti toliko zelis da se neko oseca lose i da stvarno ima psihicke posledice jer je slabijeg praga tolerancije

poštovani autore, moram Vam reći da uopšte nisam ni znao o čemu se radi, niti znam ko je autor koji je pre mene postovao, još manje da će to Vas povrediti. namera mi je bila da podelim smešan mim pa sam ukucao u pretrazi mimovi pošto nisam mogao da nadjem adekvatnu temu. lep pozdrav

ako sam povezao autor todrmil => toma ubij me sad na mestu

Edit: palo mi na pamet da okačim smešan mim iz krajsisa uopšte. nemam blage veze i zašto bi prema osobi koju ne poznajem niti imam bilo kakvu lošu a sve i da imam komunikaciju to radio? to su neke stvari iz ličnog života u koje neću da ulazim i imao bih samo loše posledice po sopstveno mišljenje o sebi ako bih to namerno radio

nisam se tebi obratila nista

ali bitno je da gospodin lupa banove neko-autorima zbog plusiranja ili minusovanja, dok ovaj poluuspeli abortus hara forumom.

iz kog razloga cenjeni autor mesni ima ovakav rečnik?

Podrška za našu tomu svakako

podrška autoru(ki) toma, pokazala se odlično. bio sam začuđen kada sam pročitao postove od danas...